می توانید یک سوراخ کلید در AirTag های اپل سوراخ کنید (اما احتمالاً نباید)


آیا می خواهید AirTags اپل سوراخی داشته باشد تا بتوانید آنها را بدون پرداخت هزینه اضافی به کلیدهای خود وصل کنید؟ شما می توانید این اتفاق را بیاندازید … اگر مایل هستید کمی احتیاط را به باد بیندازید. iFixit یک قطره اولیه را انجام داده است که نشان می دهد می توانید با وجود بسته بندی الکترونیکی متراکم ، یک AirTag را سوراخ کنید. ابتدا باید باتری را بردارید ، اما عملکرد آن دست نخورده باقی مانده است. اگر در یک نقطه اشتباه حفاری کنید ، و بدون تعجب سوراخ باعث از بین رفتن مقاومت در برابر آب می شود ، می توانید "آسیب جدی" به AirTag وارد کنید. این دلیل بیشتری است که اپل اگر بخواهد می توانست سوراخی اضافه کند (البته یک سوراخ کوچک).

 iFixit teardown of Tile Mate، Samsung Galaxy SmartTag و Apple AirTag

iFixit

اشکال زدایی اولیه همچنین نشان می دهد که چطور AirTag های کارآمد با رقبای خود مقایسه می شوند. در مواردی که یک Tile Mate و [Samsung Galaxy SmartTag سامسونگ دارای برد مدار معمولی (اگر ریز) باشند با فضای زیاد استفاده نشده ، اپل قدرت محاسباتی ردیاب خود را در یک طرح حلقه ای شکل جمع می کند که هنوز هم جا دارد برای یک باتری قابل تعویض AirTag اگر چیزی نسبتاً محرمانه بخواهید ، ممکن است محل انتخاب شما باشد ، تا زمانی که در اکوسیستم اپل زندگی کنید.

همه محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت اصلی ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول