فیس بوک استودیوی پشت تیرانداز VR 'Onward' را خریداری می کند


فیس بوک یک توسعه دهنده دیگر به استودیوی رشد Oculus خود اضافه می کند. این شرکت Downpour Interactive را خریداری کرده است ، تیمی که پشت تیرانداز اول شخص اول شخص چند نفره به جلو قرار دارد. فیس بوک شرایط مالی این معامله را فاش نکرد ، اما گفت که کل استودیو در معامله گنجانده شده است. ادامه پشتیبانی از بازی در همه سیستم عامل هایی که در حال حاضر در دسترس است. این شامل Steam است ، جایی که Onward در اوایل سال 2016 در دسترس بود. با حمایت مالی فیس بوک ، Downpour قصد دارد کار بر روی پروژه های جدید را آغاز کند. و گرچه هیچ جزئیاتی درباره آنچه ممکن است باشد به اشتراک نگذاشت ، اما گفت که امیدوار است "این تجربیات را برای بیشتر افراد ممکن به ارمغان آورد."

وقتی صحبت از استودیوهای VR می شود ، این اواخر ولگردی و قانونی شکنی خرید. از اواخر سال 2019 ، این شرکت Beat Saber خالق Beat Games ، بازی های Sanzaru و به ویژه قابل توجه Ready at Dawn را به دست آورد. این بازی آخرین بازی خود را با نام Lone Echo II در تابستان امسال منتشر خواهد كرد.

همه محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شركت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول