خواندن توصیه شده: استفاده استادانه Pixar از رنگ


آدام راجرز ، وایر

اگر تا به حال به این فکر کرده باشید که چگونه Pixar در طول فیلم های انیمیشن خود به یک دستکاری اصلی در احساسات شما تبدیل شده است ، تنظیمات رنگ و نور دو عنصر کلیدی هستند که ممکن است مورد توجه شما قرار نگیرد. در بخشی از کتاب خود طیف کامل: چگونه علم رنگ ما را مدرن کرد ، راجرز توضیح می دهد که چگونه استودیو مرزهای صفحه های نمایش را حتی می تواند نشان دهد و به زودی اثرات "عملکرد" شناخت خالص ، متفاوت برای هر بیننده ، فقط در ذهن وجود دارد ، و پس از آن به هیچی محو می شود. " با نزدیک شدن جمعیت جهانی به هشت میلیارد نفر ، هر دو طرف بحث طول عمر با س questionsالاتی در مورد روش مناسب برای پیشبرد مواجه هستند.

کیت کرافورد ، آتلانتیک

در مقاله ای اقتباس شده از کتاب اخیر او اطلس هوش مصنوعی ، کرافورد توضیح می دهد که چرا اعتماد به تشخیص چهره برای تعیین وضعیت عاطفی فرد دقیق نیست. حتی اگر شرکت های فناوری به خلاف این بحث ادامه دهند ، توانایی هوش مصنوعی در ارزیابی احساسات بر اساس حالات صورت ، کاملاً دور از ذهن نیست.

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول