اتسی عهد کرد در میان تحقیقات ، موارد ممنوعه را سرکوب کند


اتسی در حال سخت گیری در اجرای سیاست های مربوط به کالاهای ممنوعه است. Gizmodo گزارش داد كه Etsy گفت كه آن حداقل 40 میلیون دلار برای برای بهبود اجرای سیاست های خود در پی تحقیق Insider صرف خواهد كرد که حدود 800 لیست را پیدا کرد که قوانین بازار را در مورد منع فروش اقلام خاص نقض می کند. این بودجه به گسترش ده برابر تیم های بررسی محتوا در پایان سال 2021 کمک می کند و باید به شرکت کمک کند تا سیاست های خود را تنظیم کند و با استفاده از فناوری مانند ممنوعیت های خودکار و شناسایی تصویر ، متخلفان را به دام بیندازد. با قوانین Etsy ، از جمله سلاح ، درمانهای کلاهبردار COVID-19 ، محصولات عاج فیل و حتی اقلام بازار انبوه که به عنوان خانگی از بین می رفت ، مخالفت کرد. به نظر نمی رسد هزینه های اضافه شده در پاسخ به تحقیقات بوده است ، اما اتسی آشکارا مشتاق اعلام تعهد خود بود.

این شرکت همچنین لیست محصولات مورد نظر را حذف کرد.

مشخص نیست که چگونه موارد از جلوی نمایشگر Etsy عبور کردند ، اگرچه این شرکت به Insider گفت که از ترکیبی از گزارش خودکار ، دستی و اجتماعی برای گرفتن مجرمان استفاده کرده است. اعتماد و ایمنی کورین پاولویچ در پست وبلاگ خود تأکید کرد که اجرای Etsy "هرگز به طور کامل خودکار نخواهد شد." رهبر گفت: "اتسی می خواست تجارت را" حفظ کند.

Etsy در مبارزه با موارد ممنوعه تنها نیست به عنوان مثال آمازون سالها را صرف مبارزه با جعل و تقلب کرده است. هر چند برخی از این تخلفات آشکار است و دشواری ایجاد یک سیستم اجرایی موثر در حالی که حداقل تحریم های تصادفی را به حداقل می رساند ، تأکید می کند. در حال حاضر نه رویکردهای خودکار و نه تحت هدایت انسان تعادل را برقرار نمی کنند و اجرای گسترده اتسی تضمین شده کمکی نمی کند.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول