Rhythm shooter 'BPM: Bullets Per Minute' امسال راهی Xbox و PlayStation می شود


تیرانداز شیک BPM: گلوله در هر دقیقه بعداً امسال به PlayStation 4 و Xbox One می رود. عنوان indie برای اولین بار در Steam سال گذشته منتشر شد ، با برداشت تازه از فرمول تیرانداز عرصه ، مردم را به خود جلب کرد – با توجه به اینکه در همان سال Doom Eternal منتشر شد ، هیچ کار بزرگی نیست . در BPM ، باید با ضرب آهنگ موسیقی متن فیلم ذوب صورت شلیک کنید ، بارگیری مجدد کنید و از آن طفره بروید. فکر کنید: Doom با Crypt of the NecroDancer ، ملاقات می کند و شما باید ایده خوبی در مورد آنچه ارائه می دهید داشته باشید.

نسخه کنسول شامل به روزرسانی Overdrive بازی است که اخیراً منتشر شده است ، که اضافه می کند شخصیت های قابل بازی اضافی ، سه سلاح جدید و موارد دیگر به تجربه پایه. ناشر Playtonic Friends می گوید که در حال حاضر "برنامه ای" برای نسخه های بومی PlayStation 5 و Xbox Series X / S نسخه های BPM وجود ندارد اما تحریک می کند "شما هرگز نمی دانید که آینده چه چیزی در انتظار است." البته ، شما هنوز هم می توانید از طریق سازگاری عقب بر روی آن کنسول ها بازی کنید.

تمام محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول