Locker Room با نام Spotify Greenroom مجدداً راه اندازی می شود


هنگامی که Spotify به تازگی Locker Room و توسعه دهنده Betty Labs را برای قدرت دادن به رقیب خود در Clubhouse خریداری کرد ، این شرکت گفت که در نهایت برنامه را با نام جدید راه اندازی می کند تا تمرکز بیشتر آن را بهتر نشان دهد. این نام Spotify Greenroom خواهد بود. مدیر عامل شرکت Daniel Ek در آخرین قسمت پادکست For the Record شرکت تغییر نام تجاری را اعلام کرد.

با ظاهراً هر شرکت فناوری از جمله Twitter و Facebook ، در حال حرکت به فضای صوتی زنده ، اك همچنین دقیقاً در مورد چرایی این اتفاق صحبت كرد. وی در حین پخش پادکست گفت: "دقیقاً مانند داستانهایی که دارای ویدئو هستند و هر پلتفرم بزرگی آنها را به عنوان یکی از راههای ارتباط مخاطبان خود با یکدیگر در اختیار دارد ، من صدای زنده را نیز به همین ترتیب می بینم." "من انتظار دارم که همه سیستم عامل ها آن را داشته باشند."

در مورد اینکه چطور Ek می بیند که Greenroom در دریای دریایی از کلون هاوس Clubhouse برجسته است ، او گفت که شبکه سازندگان Spotify برتری رقابت آن خواهد بود. این شرکت میلیون ها دلار صرف خرید جوایز مانند جو روگان ، بروس اسپرینگستین و رئیس جمهور پیشین باراک اوباما را صرف معاملات پادکست اختصاصی کرده است. همچنین برای به دست آوردن شبکه هایی مانند Gimlet Media و Parcast هزینه زیادی صرف شده است. وی همچنین به پایگاه کاربری Spotify اشاره کرد که در سه ماه گذشته 11 میلیون رشد کرده است تا از رقم 356 میلیون عبور کند .

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند . برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول