گیم پلی 'Ratchet & Clank: Rift Apart' نشان می دهد PS5 چه کاری می تواند انجام دهد


از زمانی که سونی نمایش بازی بعدی Insomniac را شروع کرد ، این موضوع را برجسته کرده که چگونه Ratchet & Clank: Rift Apart از SSD سریع PS5 برای فعال کردن گیم پلی تغییر بعد استفاده می کند. نگاهی طولانی تر به رویداد State of Play امروز به تفصیل در مورد احساس بازیکنان از طریق کنترلرهای DualSense خود توضیح می دهد ، زیرا محرک های سازگار و بازخورد لمسی بر اساس سلاحی تنظیم می شوند.

نشان می دهد که مکانیک های مشاهده شده در بسته بندی شده Astro's Playroom چگونه در یک بازی کامل کار می کنند. طبیعتاً گرافیک و نورپردازی نسل جدید چشمگیر به نظر می رسد ، با سطوح زیادی برای کاوش حتی وقتی به ابعاد جیبی نمی روید. در 16 دقیقه ، آنها برخی از ترفندهای دسترسی بازی را مشاهده کردند ، از جمله یک نوار لغزنده Game Speed ​​که باید به بیشتر افراد کمک کند هنگام عرضه در 11 ژوئن بازی کنند.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما انتخاب می شوند ، مستقل از شرکت مادر ما برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول