تریلر فصل آخر "Castlevania" نتفلیکس را تماشا کنید


Netflix دو هفته پیش فاش كرد كه چهارمین فصل Castlevania آخرین فصل نیز خواهد بود. حالا ، غول پخش جریانی پخش یک تریلر دو و نیم دقیقه ای منتشر کرده است تا نگاهی اجمالی به آنچه می توانید از نمایش داشته باشید ، ارائه دهد. این مجموعه که بر اساس حق رای دادن بازی کونامی به همین نام ساخته شده است ، اولین سرویس را در این سرویس به عنوان اولین انیمیشن اصلی خود در سال 2017 ارائه داد. به طور کلی نظرات مثبت دریافت کرده و به یکی از پربیننده ترین انیمیشن های نتفلیکس تبدیل شده است از آن زمان نمایش داده می شود.

این تریلر Trevor Belmont (با صداگذاری ریچارد آرمیتاژ) آخرین عضو قبیله شکارچیان هیولای Belmont و جادوگر Sypha Belnades را نشان می دهد که آنها موجودات شب را به دست می گیرند و نقشه های شرورانه دشمنان را بررسی می کنند تا دراکولا را از مرگ برگرداند. در این راه دوستان و متحدان آنها از جمله آلوكارد پسر دراكولا ، كه پدرش را در فصل 2 كشت ، كمك می كنند. در حالی كه این فصل آخرین نمایش فعلی خواهد بود ، Deadline قبلاً گزارش داده بود كه Netflix ممكن است كار كند در مجموعه جدیدی که در مجموعه Castlevania با مجموعه ای کاملاً جدید از شخصیت ها تنظیم شده است.

فصل 10 قسمت از 13 مه برای پخش در Netflix در دسترس خواهد بود.

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول