بایکوت در شبکه های اجتماعی: باشگاه های فوتبال ، بازیکنان و ارگان های ورزشی اعتراض خود را آغاز می کنند


 آرم های توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام
باشگاه ها و م institutionsسسات فوتبال و کریکت انگلیس توئیتر ، فیس بوک و اینستاگرام را به مدت چهار روز تحریم خواهند کرد

باشگاه های فوتبال ، بازیکنان ، ورزشکاران و تعدادی از هیئت های ورزشی چهار روزه را آغاز کرده اند تحریم رسانه های اجتماعی در تلاش برای مقابله با سو abuse استفاده و تبعیض در سیستم عامل های آنها.

این برنامه از ساعت 15:00 بعد از ظهر جمعه شروع شد و روز دوشنبه در ساعت 23:59 به وقت باختر پایان می یابد.

"نمایش همبستگی علیه آنلاین سو abuseاستفاده "امیدوار است که شرکت ها را تشویق کند تا موضع قویتری در برابر سو abuse استفاده نژادپرستانه و جنسیتی از سوی کاربران بگیرند.

اتحادیه راگبی ، لیگ کریکت و راگبی نیز به این اعتراض پیوستند.

لیگ برتر قبل از سکوت چهار روزه بیانیه ای منتشر کرد و گفت: "تا زمانی که سو abuse استفاده تبعیض آمیز آنلاین از بازی ما و جامعه وسیع تر از بین نرود" ، چالش شرکت ها را متوقف نخواهد کرد.

"ما می دانیم که تحریم به تنهایی ریشه کن کردن این قانون نیست s ، به همین دلیل است که ما همچنان به اقدامات فعالانه برای خواستار تغییر ادامه خواهیم داد. " بیانیه ادامه یافت. external-link

تعدادی از بازیکنان بیانیه ای را کمی قبل از شروع اعتراض ارسال کردند ، در حالی که باشگاه های فوتبال تغییر کردند

هافبک لیدز یونایتد ، کالوین فیلیپس نوشت: "ناامید شده که حتی ما مجبور به انجام این کار هستیم. رسانه های اجتماعی باید یک فضای امن برای همه باشد.

"من واقعاً امیدوارم که سیستم عامل های اصلی ریشه کن کردن سو abuseاستفاده های آنلاین از سیستم آنها را در اولویت قرار دهند. این در حال حاضر یک مشکل در جامعه است ، بیایید کارهای بیشتری انجام دهیم تا آن را به صورت آنلاین نیز متوقف کنیم." [19659015] موسسه خیریه ضد تبعیض Kick It Out می گوید که تحریم "نشان دهنده خشم جمعی ماست" ، با اینکه فوتبال با سایر ورزشها همراه می شود.

چه کسی در آن شرکت می کند؟

از جمله سازمان هایی که توییتر ، فیس بوک و اینستاگرام را تحریم می کنند عبارتند از: 19659018] فوتبال: باشگاه هایی از لیگ برتر ، لیگ فوتبال انگلیس ، سوپرلیگ زنان ، لیگ فوتبال حرفه ای اسکاتلند و فوتبال زنان اسکاتلند. نهادهای حاکم از جمله اتحادیه فوتبال ، FA اسکاتلند ، اتحادیه فوتبال ولز و اتحادیه فوتبال ایرلند ؛ هیئت حاکمه اروپا یوفا؛ تعدادی دیگر از سازمان های فوتبال

 • کریکت: هیئت کریکت انگلیس و ولز ، شهرستان های درجه یک ، تیم های منطقه ای زنان و انجمن حرفه ای کرکت ها
 • نت بال: سوپرلیگ ، انگلیس نت بال ، نت بال اتحادیه بازیکنان
 • اتحادیه راگبی: راگبی انگلیس ، راگبی اسکاتلند ، راگبی ولز ، راگبی فرانسه ، راگبی لیگ برتر ، باشگاه ها و انجمن بازیکنان راگبی
 • لیگ راگبی: لیگ فوتبال راگبی ، سوپرلیگ اروپا ، جام جهانی 2021 لیگ راگبی و انجمن بازیکنان لیگ راگبی
 • ارگانهای شرکت: اسپانسر لیگ برتر و سوپرلیگ زنان بانوان بارکلی ، اسپانسر انگلیس در سراسر کشور ، آدیداس ؛ پخش کنندگان Sky Sports ، BT Sport و Talksport
 • فرمول 1: همه رانندگان
 • دوچرخه سواری انگلیس ، اسب سواری بریتانیا ، هاکی بریتانیا و انگلیس و انجمن تنیس چمن نیز درگیر هستند.

  دوک کمبریج ، که رئیس فدراسیون فوتبال است ، نیز در کنار هفت بار قهرمان جهانی فرمول 1 لوئیس همیلتون و راننده ویلیامز جورج راسل عضو شده است.

  فرمول 1 گفت که "کاملا متعهد به مبارزه با هر نوع تبعیض ، بصورت آنلاین یا غیر آن است"

  در حالی که رانندگان جداگانه به آن پیوسته اند ، قابل درک است که فرمول 1 در این مسابقات شرکت نمی کند زیرا در شبکه های اجتماعی خود موارد سو abuse استفاده را تجربه نمی کند.

  بی بی سی به دلیل "وظایف ویژه ای که بر اساس منشور سلطنتی و دستورالعمل های تحریریه ای که مانع از پیوستن ما به مبارزات لابی گری می شود ، برای سایر سازمانها اعمال نمی شود" نمی تواند در این کارزار شرکت کند .

  "ما برای مقابله با سو abuseاستفاده از شبکه های اجتماعی و افشاگری و به چالش کشیدن نژادپرستی به سختی کار خواهیم کرد و علناً به خواهیم پرداخت. و ما گزارش های گسترده ای را در مورد تأثیر نفرت رسانه های اجتماعی ادامه خواهیم داد – و این تحریم آخر هفته – در سرتاسر سیستم عامل های ما "شرکت افزود.

  بازیکنان چه گفته اند؟

  وینگر کریستال پالاس آندروس تاونسند به بازیکنان BBC Sport گفت:" بازیکنان "شروع به مبارزه می کنند" تحریم "این هشدار را به این شرکت ها می دهد که اگر تنظیم سیستم عامل خود را شروع نکنید ، این یک خاموشی نامحدود خواهد بود".

  کاپیتان واتفورد تروی دین به بی بی سی صبحانه گفت تحریم شبکه های اجتماعی "اقدامی عظیم" بود.

  وی گفت: "مدت هاست كه همه در مورد تأثیر رسانه های اجتماعی بر روی نسل جوان و همچنین سلامت روان صحبت می كنیم."

  "من فکر می کنم قسمت عمده این فقط چهار روز است ، می تواند دیدگاهی را در مورد زندگی بدون وجود تعداد زیادی ستاره ورزشی در [social media] به مردم ارائه دهد."

  دینی افزود که دریافت می کند سو abuseاستفاده به طور روزمره ، که هدف آن همسر و فرزندان او نیز می باشد.

  وی گفت: "خواندن برای من بسیار دشوار است اما همچنین واكنش نشان دادن نیست." "ما نباید واکنشی نشان دهیم ، در موقعیت ممتازی قرار داریم اما اگر در سطح انسانی واکنش نشان دهیم ، خود ما هستیم که پاسخگوی واکنشهایمان خواهیم بود."

  مدافع سابق وستهام ، ساندرلند و QPR [19659056] آنتون فردیناند به رادیو BBC 5 Live گفت: "ناراحت کننده" بود که مبارزه با سو abuse استفاده آنلاین به این نقطه رسیده بود ، اما فوتبال "دیگر از آن نمی گرفت".

  "باید ممنوعیت های زندگی باشد ، وی گفت: "زیرا ما در مورد زندگی مردم صحبت می کنیم."

  "برخی از افراد پس از سو being استفاده در شبکه های اجتماعی از رکودی که در آن قرار دارند خارج نمی شوند و این می تواند منجر به آسیب رساندن افراد به خود شود.

  "ما باید این مسئله را بسیار جدی بگیریم."

  فردیناند همچنین از دولت انگلیس خواست كه اقدامات بیشتری انجام دهد.

  "آیا انرژی دولت همان بود كه در [European] بود درباره سوپرلیگ صحبت می شد؟ نه ، این چیز ناامیدکننده ای است. "

  " هنگامی که ما در مورد اسکناس پوند و پول درگیر صحبت می کنیم ، آن وقت است که به نظر می رسد مردم درست عمل می کنند و به نظر می رسد درست عمل می کنند. [19659064] "دولت چنین کاری نکرده است که وقتی صحبت از تبعیض در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی می شود ، انرژی یکسان نیست و این یکی از دلایلی است که شرکت های رسانه های اجتماعی واقعاً به آنچه گفته می شود توجه نمی کنند. توسط هیئت های فوتبال. "

  کاپیتان برنلی بن می گفت که امیدوار است شرکت های رسانه های اجتماعی" توجه کنند "، به رادیو بی بی سی برنامه امروز 4: "فن آوری زیادی وجود دارد که می تواند به جلوگیری از سو abuseاستفاده آنلاین ، نه فقط در فوتبال ، ورزش یا زندگی عمومی روزمره کمک کند.

  " ما همچنین باید از بچه های جوان ، بزرگسالان محافظت کنیم. و با بزرگ شدن همه این رسانه های اجتماعی ، باید کارهایی انجام شود که این ترول ها و جنگجویان صفحه کلید مسئولیت اقدامات خود را به عهده بگیرند. "

  چرا آنها این کار را می کنند؟

  دو سال پیش ، تعدادی از فوتبالیستها در کارزار # کافی شرکت کردند – تحریم 24 ساعته شبکه های اجتماعی در اعتراض به سو abuse استفاده آنلاین.

  اما بازیکنان در تمام رشته های ورزشی همچنان مورد سو abuse استفاده نژادپرستانه قرار می گیرند ، به طوری که برخی از باشگاه ها به دلیل میزان پرخاشگری با پلیس تماس می گیرند

  تحقیق توسط اتحادیه بازیکنان حرفه ای ، اتحادیه بازیکنان ، 56 پست سو ab استفاده کننده در توییتر را در نوامبر سال 2020 پیدا کرد.

  PFA آنها را به سیستم عامل گزارش داد اما 31 مورد از آنها هنوز قابل مشاهده است ، که سازمان توصیف کرد

  روز جمعه ، منچستر یونایتد فاش کرد که تجزیه و تحلیل خود نشان داده است که در مورد سو abuse استفاده نسبت به بازیکنان باشگاه 350٪ افزایش یافته است ، با 3،300 پست بازیکنان را در طول سپتامبر 2019 تا فوریه 202 هدف قرار داده است. 1.

  مشخص شد كه 86٪ از این پست ها نژادپرستانه بوده ، در حالی كه 8٪ همجنسگرایانه یا ترنسفوبیك است.

  سه هفته پیش ، سوانسی سیتی توسط بیرمنگام سیتی و رنجرز در به آنها پیوستند و حساب های رسانه های اجتماعی خود را خاموش كردند یک هفته برای موضع گیری در برابر سو abuseاستفاده.

  مهاجم سابق آرسنال و فرانسه تیری هانری خود را در ماه مارس به دلیل نژادپرستی و قلدری در سراسر سیستم عامل از رسانه های اجتماعی حذف كرد.

  یك نظرسنجی BBC Sport در ماه آگوست از زنان نخبه ورزشی انگلیس نشان داد كه یك سوم شركت كنندگان در مورد رسانه های اجتماعی.

  برخی از ارگان های حاکم بر فوتبال تغییراتی را که می خواهند در نامه ای به فیس بوک و توییتر در ماه فوریه مشاهده کنند ، ارائه دادند.

  دولت انگلیس پیش از این شرکت های رسانه های اجتماعی را با "جریمه های بزرگ" تهدید کرده بود ، که می تواند به " میلیاردها پوند "اگر آنها نتوانند با سو abuseاستفاده در سیستم عامل خود مقابله کنند.

  افراد و باشگاه های فوتبال این سو abuse استفاده را محکوم کرده اند و تصمیم گرفته شده است که اقدام جمعی بهترین راه برای ایجاد تغییر است.

  اجتماعی چیست؟ شرکت های رسانه ای می گویند؟

  فیس بوک ، صاحب اینستاگرام ، گفته است که متعهد به مقابله با سو abuseاستفاده در سیستم عامل های خود است.

  اینستاگرام هفته گذشته ابزاری را اعلام کرد که به کاربران امکان می دهد پیام های توهین آمیز را از کسانی که دنبال نمی کنند فیلتر کنند این پلت فرم.

  توییتر بیانیه ای طولانی را در فوریه لینک خارجی منتشر کرد ، در آن اظهار داشت که "در تعهد ما قاطعانه اطمینان حاصل کنیم که مکالمه فوتبال در سرویس ما برای هواداران ، بازیکنان و همه امن است" درگیر در این بازی ".

  این شرکت اضافه کرد که بیش از 7000 توییت مربوط به فوتبال را در انگلیس حذف کرده بود که قوانین آن را نقض می کرد. gira با ویراستار ورزشی BBC Roan  منبع اصلی

  ترجمه از تک باز

  خبربده

  نیازمندی های آلمان

  بنیاد پیسفول