ناسا می خواهد برای چهارمین پرواز بالگرد مریخ دورتر و سریعتر پیش برود


هنگامی که بالگرد Ingenuity ناسا سومین پرواز خود را در آوریل به پایان رساند ، تیم زمینی آن آخرین هدف از سه هدف لازم را برای موفقیت در اجرای پروژه آزمایشی فناوری برآورده کرد. به همین دلیل است که تیم Ingenuity برای چهارمین پرواز آزمایشی خود می خواهد پاکت عملکرد ماشین را در مریخ فشار دهد و دورتر از سنگها و دهانه های بیشتری پرواز کند و با سرعتی بیشتر از گذشته حرکت کند. این اتفاق نیز زودتر از دیرتر خواهد افتاد: ناسا اعلام کرده است که چهارمین پرواز هلی کوپتر قرار است در تاریخ 29 آوریل ساعت 10:12 صبح به وقت شرقی انجام شود.

تیم نبوغ اولین آزمایش خود را انجام داد هدف شش سال پیش بود که نشان داد هلی کوپتر می تواند درون یک اتاق JPL پرواز کند. هنگامی که ابتکار عمل در ماه آوریل برای اولین بار پرواز کرد ، تیم هدف دوم خود را محقق کرد. این هواپیما از سومین و آخرین هدف خود پیشی گرفت وقتی که هلی کوپتر در حین پرواز سوم خود 164 فوت با سرعت حدود 4.5MPH و در ارتفاع 16 فوت پرواز کرد ، بنابراین کار دیگری نیست جز تلاش برای غلبه بر این اعداد.

نبوغ مهندس ارشد J. "Bob" Balaram گفت:

"هنگامی که پاهای فرود Ingenuity پس از پرواز سوم پایین آمد ، ما می دانستیم که بیش از اندازه اطلاعات جمع کرده ایم که به مهندسان کمک می کند تا نسل های بعدی بالگردهای مریخ را طراحی کنند. اکنون ما قصد داریم که برد ، سرعت و مدت زمان برای دستیابی به بینش بیشتر عملکرد. "

برای پرواز چهارم ، بالارام و تیمش می خواهند که هلی کوپتر حدود 276 فوت از مبدا در ارتفاع 16 فوت حرکت کند. آنها همچنین زمان هوابرد بالگرد را از 80 ثانیه به 117 ثانیه افزایش داده و حداکثر سرعت هوای آن را از 4.5MPH به 8MPH افزایش می دهند. ناسا JPL انتظار دارد اولین مجموعه داده ها را از پرواز در ساعت 1:21 بعد از ظهر شرقی در همان روز بدست آورد ، بنابراین لازم نیست که آنقدر منتظر بمانید تا بفهمید پرواز چهارم موفقیت آمیز بوده است یا خیر.

در حالی که تیم در حال حاضر ایده هایی برای پرواز پنجم دارد ، اما تعیین اهداف برای آن را تا رسیدن به نتایج پرواز چهارم متوقف می کند. پس از پنج پرواز ، انتظار می رود ناسا تلاش های هوشمندانه خود را خاتمه دهد و تمرکز خود را به مأموریت اصلی مریخ نورد Perseverance تغییر دهد: شکار نشانه های حیات باستان در سیاره سرخ.

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول