فیس بوک مارکت 1 میلیارد کاربر دارد


فشار فیس بوک به سمت ویژگی های تجارت الکترونیکی در حال جواب دادن است. مارک زاکربرگ در آخرین به روزرسانی این شرکت ، یک سرویس مشابه Craigslist که کاربران با یکدیگر خرید و فروش می کنند ، اکنون یک میلیارد کاربر دارد. وی همچنین فاش کرد که بیش از یک میلیون فروشگاه وجود دارد که بیش از 250 میلیون کاربر هر ماه با آن ویترین ها تعامل دارند. فیس بوک این ویژگی را راه اندازی کرد که به شما امکان می دهد کاتالوگ محصولات در صفحات خود ایجاد کنند. همچنین به فیس بوک این امکان را می دهد تا روش های جدیدی برای کسب درآمد از خدمات خود پیدا کند. به عنوان مثال ، مدیر عامل شرکت گفت این شرکت به صاحبان مشاغل اجازه می دهد تبلیغات فیس بوک را که مستقیماً در واتس اپ از برنامه کسب و کار WhatsApp باز می شود ، خریداری کنند. و اینستاگرام قصد دارد فروشگاه های خود را در این برنامه اداره كند.

زاكربرگ گفت: "ما در ساخت آینده تجارت سرمایه گذاری می كنیم." "ما یک راه طولانی برای ایجاد یک بستر تجارت کامل در سراسر خدمات خود داریم. این سیستم تجارت مدرن در حال گردآوری تعدادی از مناطق است که ما در حال حاضر پیشنهادات خوبی مانند تبلیغات ، ابزارهای جامعه و پیام رسانی با مناطقی مانند فروشگاه ها و پیام های تجاری و پرداخت ها را داریم. "

Facebook هشدار داد که 2021 همانطور که این شرکت از اثرات اپل استفاده می کند ، "عدم اطمینان" را به ارمغان می آورد ، که کاربران را ملزم به موافقت با ردیابی تبلیغ می کند. مدیر مالی Dave Whener گفت که شرکت اکنون انتظار دارد که به روزرسانی در سه ماه آینده "تأثیر خود را آغاز کند."

هر چند تاکنون ، این شرکت عملکرد خوبی داشته است. این گزارش کمی بیش از 26 میلیارد دلار درآمد بود که نسبت به سال گذشته 48 درصد افزایش داشته است. همچنین تعداد کاربران خود را به 1.88 میلیارد کاربر فعال روزانه افزایش داد ، اگرچه رشد در ایالات متحده – پردرآمدترین بازار تبلیغات آن – ثابت بود. نکته قابل توجه ، درآمد "سایر" فیس بوک 146 درصد رشد داشته است. این دسته فروش سخت افزار فیس بوک را شامل می شود ، از جمله دستگاه های Oculus و Portal. زاکربرگ گفت: "تلاش 2 حتی پس از فصل تعطیلات نیز بهتر از حد انتظار عمل می کند."

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول