این برنامه وب از بینایی رایانه برای آموزش الفبای ASL استفاده می کند


وقتی نوبت به یادگیری الفبای زبان اشاره آمریکایی می رسد ، منابع مختلفی وجود دارد. می توانید به کتابها و فیلمهای آموزشی مراجعه کنید – حتی Giphy می تواند کمک کند . اکنون می توانید ابزاری به نام Fingerspelling.xyz را به آن لیست اضافه کنید.

با مجوز از استودیوی خلاقیت سلام دوشنبه و انجمن کودکان ناشنوا آمریکا . آنها تجربه ای مبتنی بر وب را ایجاد کرده اند که می توانید در رایانه به آن دسترسی داشته باشید که از مزیت یادگیری ماشین و نرم افزار بینایی رایانه برای سرگرم کننده و آسان کردن روند استفاده می کند. تصور کنید که داشتن یک معلم رایگان ASL.

شما به یک دوربین وب احتیاج دارید – اما نگران نباشید. این دو می گویند این نرم افزار همه چیز را به صورت محلی پردازش می کند و هیچ داده ای را از دوربین شما ارسال یا ذخیره نمی کند. هنگامی که شروع به کار کردید ، برنامه هجی کردن کلمات به زبان ASL را به شما یاد می دهد و روش مناسبی را برای قرار دادن انگشتان در طول مسیر به شما نشان می دهد. و هنگامی که هر حرف را با دست خود می سازید ، نمره درصدی را خواهید دید که به شما ایده ای از نحوه کار شما می دهد.

در مورد دلایل این پروژه ، در نهایت نتیجه ایجاد نتایج بهتر برای ناشنوایان است. مردم. تقریباً از هر 1000 نوزاد دو تا سه نوزاد متولد شده در ایالات متحده یا ناشنوا یا کم شنوا هستند. در بیشتر موارد ، آنها فرزندان والدین شنوا و اولین ناشنوایی هستند که بزرگسالان با آن روبرو شده اند. هنگامی که افراد ناشنوا و کم شنوا را در مراحل اولیه زندگی به زبان اشاره معرفی نکنید ، احتمال زیادی وجود دارد که از توانایی کلی زبان آنها رنج ببرد. به نوبه خود ، این چیزی است که می تواند بعدها در زندگی به مشکلات منجر شود. وقتی والدین برای یادگیری و آموزش زبان اشاره به کودک ناشنوا یا کم شنوا از تلاش خود خارج می شوند ، تصمیم به تغییر بهتر زندگی را می گیرند.

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول