Chromecast با Google TV و دستگاه های جدید Roku دارای گواهینامه HDR10 + هستند


تعداد دستگاههای دارای گواهی پشتیبانی از HDR10 + کمی بیشتر رشد کرد ، اکنون که Chromecast با Google TV و جدیدترین دستگاههای Roku به لیست پیوسته اند . در حالی که HDR10 + کاملاً به اندازه Dolby Vision پذیرفته نشده است ، مدتی است که در تلویزیون های منتخب حضور دارد. این تلویزیون ها شامل تلویزیون های پاناسونیک و سامسونگ است که شرکتی است که پشت این فناوری قرار دارد.

در اطلاعیه (PDF) كه توسط FlatPanelsHD مشاهده شد ، معاون رئيس جمهور از استراتژي محصولات خرده فروشی Roku نشان داد كه اين شركت HDR10 + را در Roku Express 4K + جديد Roku Express فعال كرده است محصولات 4K و Roku Ultra (2020). این بدان معناست که این محصولات ، همراه با Chromecast با Google TV ، هم اکنون می توانند محتوای HDR10 + را ارائه دهند ، تا زمانی که بینندگان از برنامه های پخش شده در قالب استفاده می کنند.

بازدیدکنندگان با پخش HDR10 + می توانند رنگهای واضح تری داشته باشند ، دارای سیاه پوستان عمیق تر و سفیدهای روشن تر به دلیل فراداده های پویا. بر خلاف HDR10 استاندارد ، که سطح روشنایی را در ابتدای فیلم یا نمایش تنظیم می کند ، HDR10 + و Dolby Vision می توانند با سرعت تنظیم شوند.

خدمات با پشتیبانی از HDR10 + در حال حاضر بسیار محدود هستند ، اگرچه شامل Amazon Prime Video ، Google پخش و YouTube. پارامونت آخرین شرکتی است که از این استاندارد پشتیبانی کرده و اعلام کرده است که سرویس پخش جریانی آن (پارامونت +) هم اکنون قادر به ارائه نمایش ها و فیلم های HDR10 + است – استیون کینگ The Stand یکی از آنها – به دستگاه های سازگار. تا زمانی که شرکت هایی مانند سامسونگ پشتیبانی Dolby Vision را به تلویزیون های خود اضافه نکنند ، دسترسی HDR10 + توسعه یافته می تواند تجربه بهتری در این نمایشگرها ایجاد کند.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت اصلی ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول