معامله NHL Turner Sports شامل حقوق بازی زنده برای HBO Max است


تغییر در NHL در حال آمدن است. این لیگ نه تنها شریک پخش دیرینه ایالات متحده NBCUniversal را برای ESPN و Turner Sports ترک می کند ، بلکه پخش جریانی را قبلاً انجام داده است. به عنوان بخشی از یک قرارداد هفت ساله و 200 میلیون دلاری صاحب ترنر ، این شرکت حق پخش جریان 72 بازی فصلی منظم را از جمله بازی سالانه Winter Classic در خارج از کشور را تأمین کرده است. با شروع فصل 2021-2022 ، وارنر مجاز به پخش مستقیم آن بازی ها در HBO Max است.

در یک کنفرانس با خبرنگاران ، جف زاکر ، رئیس اخبار و فعالیت های ورزشی WarnerMedia ، شرکت قبل از اینکه توجه خود را به HBO Max معطوف کند ، ابتدا بر توسعه برنامه نویسی NHL برای TNT و TBS تمرکز خواهد کرد. وی گفت: "ما توانایی قرار دادن بازی ها را در آنجا داریم ، اما تمرکز اولیه بر روی شبکه های ترنر خواهد بود." "همانطور که مصرف کننده اسکیت را به جایی که اسکیت است ادامه می دهد ، ما آنجا خواهیم بود. اما این قریب الوقوع نیست و امسال نیز اتفاق نخواهد افتاد. "

افزودن بازی های هاکی زنده به HBO Max بدیهی است که برای WarnerMedia یک پیروزی چشمگیر است ، اما دیدن اعتماد NHL به این شرکت با حق پخش دقیقاً جای تعجب ندارد. ترنر بخش ورزشی با همکاری بخش دیجیتال NBA ، شامل NBA League Pass. با کمک بازیکنانی مانند Giannis Antetokounmpo و Nikola Jokic ، این سیستم عامل 15 درصد افزایش در اشتراک های بین المللی را تجربه کرده است.

همه محصولات توصیه می شود توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته کسب کنیم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول