روسیه 12 میلیون دلار جریمه اپل به دلیل سوusing استفاده از سلطه در App Store خود


اپل به دلیل ادعای سو ab استفاده از سلطه خود در فروشگاه App ، 12 میلیون دلار جریمه شده است. تحقیقات از شکایت 2019 توسط آزمایشگاه کسپرسکی ناشی شد ، که ادعا کرد اپل آن را مجبور کرده است تا عملکرد برنامه Safe Kids خود را محدود کند ، اندکی پس از اینکه اپل ویژگی Screen Time خود را با iOS 12 ارائه داد .

تابستان گذشته ، تنظیم کننده در کنار کسپرسکی قرار گرفت ، و حکم داد که اپل پس از مجبور کردن توسعه دهندگان به توزیع برنامه های خود از طریق فروشگاه iOS ، غیرقانونی را مسدود کرد. در آن زمان ، اپل گفت که این نرم افزار "امنیت و حریم خصوصی کاربر را در معرض خطر قرار می دهد".

علاوه بر جریمه ، FAS به اپل دستور داد مقرراتی را که "به آن حق رد (عدم اجازه) برنامه های شخص ثالث در App Store را به هر دلیلی حتی اگر همه شرایط را داشته باشند" حذف کند. همچنین گفت که اپل باید گام هایی را بردارد تا اطمینان حاصل کند که توسعه دهندگان برنامه کنترل والدین می توانند برنامه ها را بدون محدود کردن عملکرد توزیع کنند. طبق گفته رویترز اپل گفت که "با احترام" با این تصمیم مخالف است و قول داد که از آن درخواست تجدید نظر کند.

این تصمیم در حالی اتخاذ شده است كه اپل با افزایش نظارت در مورد نگهداری از فروشگاه App در ایالات متحده و اتحادیه اروپا مواجه است. در اواخر این هفته ، اتحادیه اروپا انتظار می رود اتهامات ناشی از شکایت Spotify در مورد کاهش 30 درصدی اپل برای خریدهای درون برنامه ای را به همراه داشته باشد ، که این خود یک مزیت ناعادلانه به سرویس موسیقی خاص خود می دهد.

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول