بایکوت شبکه های اجتماعی: کریکت انگلیس در اقدامی چهار روزه برای مقابله با سو abuse استفاده به فوتبال پیوست


بارکلی ها و پخش کننده های لیگ برتر و سوپرلیگ زنان ، Talksport و BT Sport نیز از آغاز تحریم پیوستند روز جمعه ، 30 آوریل.

راب لینچ ، مدیر عامل PCA گفت: "كریكت در كنار فوتبال قرار دارد."

"شركت های رسانه های اجتماعی باید کارهای بیشتری انجام دهند. اعضای ما اغلب قربانی سو abuseاستفاده های وحشتناک آنلاین می شوند و مجازات کمی یا بدون مجازات برای مجازات آنها دارند. مجرمان و این باید تغییر کند. "

جفرا آرچر ، بازیکن بولینگ انگلیس در میان تعدادی از ورزشکارانی است که امسال در شبکه های اجتماعی مورد سو abuse استفاده نژادپرستانه قرار گرفته است. [19659012] باشگاه های لیگ برتر ، لیگ فوتبال انگلیس و سوپرلیگ زنان ، و همچنین ارگان های لیگ ، اتحادیه فوتبال و تعدادی دیگر از سازمان های فوتبال ، از جمله خیریه ضد تبعیض Kick it Out ، در تحریم توییتر ، فیس بوک دخیل خواهند بود و اینستاگرام.

شرکت ورزشی آدیداس ، که بیش از یک سوم کیت های لیگ برتر ، از جمله لباس های منچستر یونایتد ، آرسنال و لستر را تولید می کند ، آخر هفته تمام تبلیغات را در سیستم عامل خود متوقف می کند.

بودوایزر ، اسپانسر انگلیس تیم ، همچنین در حال ثبت نام است ، با خرده فروش آنلاین اتومبیل Cazoo ، حامیان مالی پیراهن استون ویلا و اورتون ، که روز سه شنبه اولین حامی اصلی فوتبال است که حمایت خود را اعلام می کند.

دیوید مک گلدریک از شفیلد یونایتد ، که سال گذشته مورد آزار و اذیت نژادی قرار گرفت ، وقتی شنبه اعلام شد از این اقدام استقبال كرد و گفت: "وقت آن است كه برسد. آنچه در شبکه های اجتماعی روی داده است ، برای من اتفاق افتاده است.

"این برای بسیاری از بازیکنان اتفاق افتاده است. اتفاقی باید بیفتد ، خیلی راحت می توان در آنجا سو ab استفاده نژادی کرد."

این حرکت سه بار خواهد بود هفته ها بعد از اینكه سوانسی سیتی برای یك هفته در حسابها سو abuseاستفاده كرد ، به دنبال تعدادی از بازیکنانشان مورد هدف قرار گرفت ، حسابهای خود را در رسانه های اجتماعی خاموش كرد.

رقبای قهرمانی بیرمنگام سیتی و رنجرز ، قهرمان اسكاتلندی ، سونزی را در اعلام تحریم رسانه های اجتماعی دنبال كردند.

تیری هنری مهاجم سابق آرسنال و فرانسه در ماه مارس به دلیل نژادپرستی و زورگویی در سراسر سیستم عامل خود را از تمام رسانه های اجتماعی حذف كرد.

دولت انگلیس پیش از این شركت های رسانه های اجتماعی را با "جریمه های سنگین" تهدید كرده بود كه ممکن است به "میلیاردها پوند" اگر نتوانند با سو abuse استفاده در سیستم عامل های خود مقابله کنند.

فیس بوک در فوریه گفت که اقدامات سختگیرانه تری برای حل این مسئله انجام خواهد شد.

هفته گذشته ، اینستاگرام – متعلق به آن توسط فیس بوک – ابزاری را اعلام کرد که به کاربران امکان می دهد پیام های سوus استفاده کننده را از کسانی که در سیستم عامل دنبال نمی کنند فیلتر کنند.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول