دارندگان HTC Vive می توانند قطعات را برای تعمیرات DIY VR از iFixit خریداری کنند


HTC با iFixit در همکاری همکاری کرده است تا تعمیر هدست و لوازم جانبی VR را برای مشتریان خود آسان تر کند. این وب سایت که به دلیل جدا کردن دستگاه های جدید و امتیاز دهی آنها برای قابلیت تعمیر مشهور است ، اکنون قطعات معتبری برای HTC Vive Cosmos Elite ، که سال گذشته منتشر شد ، قدیمی تر Vive Pro و Vive Pro Eye ، ردیاب Vive و سایر لوازم جانبی اکوسیستم VR.

همانطور كه ​​شركتها در اعلامیه خود گفتند ، در دسترس بودن قطعات از iFixit می تواند راهی برای افزایش عمر محصولاتی كه از قبل گارانتی ندارند ، به مشتریان بدهد ، خصوصاً اگر اجزای مورد نیاز آنها دیگر از خود HTC در دسترس نباشد. هدست های واقعیت مجازی HTC ، حتی سطح ابتدایی Vive Cosmos Play ، بسیار گران قیمت هستند و به طور معمول گران تر از هدست های Oculus فیس بوک هستند. اینکه این شرکت به مشتریان راهی داده است که حتی پس از سالها استفاده از هدست های خود را فعال نگه دارند ، قطعاً اتفاق خوبی است.

كایل وینز ، مدیر عامل و بنیانگذار iFixit ، گفت: "این موضوع پیشگامانه است. HTC اولین سازنده VR است كه از مشتریان خود با قطعات مورد نیاز جهت كاربرد هدست خود پشتیبانی می كند."

علاوه بر فروش قطعات مورد استفاده ، iFixit همچنین کتابچه های راهنمای گام به گام را ارائه می دهد که اگر می خواهند چالش تعمیر دستگاه های خود را بر عهده بگیرند ، می توانند از آنها استفاده کنند. راهنماهای تعمیرات شامل دستورالعمل هایی در مورد نحوه تعویض قطعات مختلف مانند لنزها ، دوربین ها و مادربرد برای هدست ها و لوازم جانبی آنها است. کاربران زنده در آمریکای شمالی اکنون می توانند قطعات را از وب سایت iFixit سفارش دهند.

تمام محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول