اینستاگرام در حال کار بر روی فروشگاه های سازندگان و "بازار محتوای مارک دار" برای تأثیرگذاران است


اینستاگرام تمام خالق سازندگان است. این شرکت در حال کار بر روی مجموعه ای از ابزارهای جدید برای کمک به تأثیرگذاران برای درآمدزایی از سیستم عامل خود است ، از جمله فروشگاه های سازندگان ، تجارت وابسته و "بازار محتوای مارک دار". مارک زاکربرگ ویژگی های آینده را در جریان پخش مستقیم با رئیس اینستاگرام آدام ماسری اعلام کرد.

فروشگاه های سازنده توسعه یافته این شرکت است که به فروشندگان اجازه می دهد محصولات را بفروشند. زاکربرگ گفت: "ما می بینیم که بسیاری از سازندگان فروشگاه ها را نیز راه اندازی می کنند ، و یک بخش از مدل کسب و کار سازنده محتوا ، ایجاد محتوای عالی است و سپس می توانید چیزهایی را بفروشید و بنابراین داشتن فروشگاه های سازندگان بسیار جالب است."

زاکربرگ همچنین گفت که این شرکت در حال کار بر روی ابزارهایی است که به ستاره های اینستاگرام امکان پرداخت هزینه تبلیغ محصولات را می دهد. زاکربرگ گفت ، خالقان "باید بتوانند فروش کالاهایی را که آنها پیشنهاد می کنند کاهش دهند و ما باید یک بازار پیشنهادی وابسته ایجاد کنیم تا همه اتفاقات رخ دهد."

سرانجام ، اینستاگرام در حال کار بر روی "بازار محتوای مارک دار" که به شما کمک می کند تأثیرگذاران با حامیان مالی مطابقت داشته باشند. زاکربرگ خاطرنشان کرد که چنین ابزاری می تواند باعث ایجاد استعداد در آینده و کسب درآمد شود و به ایجاد نوعی "طبقه متوسط ​​خالق" کمک کند. وی نحوه ساختار این معاملات را فاش نکرد اما گفت که این طرح ارائه "شرایط بسیار مطلوب" به سازندگان است. "ما این کار را از این منظر نمی کنیم که تلاش می کنیم پول زیادی بدست آوریم."

ابزارهای جدید هنوز در دست ساخت هستند ، اما می توانند به طور چشمگیری شیوه درآمدزایی افراد تحت تأثیر خود را از سیستم عامل تغییر دهند. بسیاری از ستاره های برتر اینستاگرام در حال حاضر فروشگاه های آنلاین را اداره می کنند و با مارک های تجاری مشارکت می کنند. اما در حال حاضر ، این معاملات تا حد زیادی خارج از سیستم عامل اتفاق می افتد ، بنابراین کسب درآمد برای شخصیت های کمتر شناخته شده دشوار است. آوردن این نوع ابزارها در اینستاگرام می تواند دستیابی به معاملات را آسان کند. اما همچنین به اینستاگرام امکان کنترل بیشتر اکوسیستم سازنده خود را می دهد و افراد تأثیرگذار را تشویق می کند تا زمان بیشتری را در اینستاگرام نسبت به سایر سیستم عامل ها سپری کنند.

همه محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت اصلی ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول