SiriusXM خرید پادکست طراحی '99٪ Invisible '


SiriusXM 99٪ Invisible Inc را خریداری كرده است. این شركت سازنده پادكست طراحی و معماری محبوب به همین نام است. این دو نفر شرایط معامله را فاش نکردند. با این حال ، این توافق نامه باعث می شود که رومن مارس ، میزبان ، سازنده و تهیه کننده اجرایی و 13 کارمند دیگر به Stitcher ، پلتفرم پادکست SiriusXM که سال گذشته به قیمت 325 میلیون دلار خریداری کرده است ، ملحق شوند. مریخ علاوه بر کار در قسمت های جدید ، به صدای آرامش بخشش خود را به تولید وام خواهد داد. در همین حال ، تیم 99pi به تولید آنچه Trump می تواند در مورد Con Law به ما بیاموزد ، و همچنین کار بر روی پروژه های جدید ادامه خواهد داد.

اگر قبلاً 99٪ نامرئی هستید مشترک ، خبر خوب این است که برای گوش دادن به برنامه مجبور نیستید به برنامه دیگری بروید. SiriusXM به ارسال قسمت های جدید به تمام سیستم عامل هایی که این مجموعه از قبل در دسترس است ادامه خواهد داد. با این اوصاف ، مریخ به نیویورک تایمز گفت که شرکت ها می توانند در انحصارهای منحصر به فرد جستجو کنند. در مورد اینکه چرا او تصمیم به فروش این شرکت گرفت ، مارس می گوید که او می خواست دوباره تمرکز کند. وی در یك موضوع توییتر در مورد خرید نوشت: "بنابراین بسیاری از شغل من تبدیل به مشاغل و عدم ساخت پادكست شده بود." "من به شدت به آن نیاز داشتم تا تغییر کنم."

خرید 99٪ Invisible Inc توسط SiriusXM یک دوره ادغام سریع برای صنعت پادکست را خاتمه می دهد. بعد از اینکه آمازون برنامه خود را برای دستیابی به Wondery اعلام کرد ، بازیکنان مستقل زیادی در فضا باقی نمانده بودند. رادیوتوپیا ، مجموعه پادکست پادکست متعلق به خالقین که در سال 2014 با همکاری مشترک تأسیس شد ، یکی از معدود موارد استثنا بود. این شركت با كمك 1 میلیون دلار به این شركت برای ادامه مأموریت خود ، به طور مستقل به كار خود ادامه خواهد داد. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول