کالیفرنیا قصد دارد تا سال 2045 به استخراج نفت پایان دهد


کالیفرنیا در مورد اینکه بخواهد نفت را خالی کند خجالتی نبوده است و این اکنون شامل تولید روغن است. Earther گزارش داد كه فرماندار Newsom اعلام كرده است قصد دارد به استخراج نفت در كاليفرنيا تا سال 2045 خاتمه دهد. مقامات هنوز در حال تعيين مسير دقيق هستند ، اما مرحله پايان آن از طريق آب و هوا انجام خواهد شد برنامه Scoping Change به معنای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و دستیابی به خنثی شدن کربن در همان سال بود.

Newsom حداقل یک شروع سریع دارد. استاندار همزمان به وزارت حفاظت از کالیفرنیا دستور داد تا ژانویه 2024 صدور مجوزهای جدید فرکینگ را متوقف کند. در حالی که تا سال 2045 فاصله زیادی وجود دارد ، این باز هم شرط بندی این است که انرژی پاک و حمل و نقل تا حدی رشد خواهد کرد که نفت به سادگی برای اقتصاد محلی اهمیتی نخواهد داشت.

آیا سایر کشورها پیروی می کنند یا نه کت و شلوار موضوع دیگری است. کالیفرنیا با تولید 145 میلیون بشکه در سال 2020 هفتمین تولید کننده نفت خام در ایالات متحده در سال 19459012 بود ، اما در مقایسه با سنگین وزن مانند تگزاس (1.8 میلیارد) ، داکوتای شمالی (431 میلیون) و نیومکزیکو کاهش یافت (379 میلیون) در صورت وارد آوردن ضربه مالی بیش از حد به سایر کشورها ، ممکن است تمایلی به پایان دادن به آن نداشته باشند. در حالی که این برنامه ها در نهایت خبر خوبی برای محیط زیست هستند ، اما تأثیر نمادین آن ممکن است بیشتر از تأثیر عملی باشد.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول