نت فلیکس با هفت اسکار همه استودیوها را شکست می دهد


Netflix بهترین شب را در جوایز اسکار سپری کرد و هفت اسکار از 31 نامزدی گرفت ، از جمله دو پیروزی برای پایین سیاه Ma Ma Rainey و دو برای مانک ، همه استودیوها را رهبری می کند. تنها نقطه ضعف شب پخش این استریمر این بود که برای بهترین عکس به دیزنی Nomadland باخت و از جوایز بازیگری منصرف شد.

نتفلیکس برای مدل های آرایش و آرایش و بهترین لباس برای ته سیاه و سفید ما Rainey و طراحی تولید و فیلمبرداری برای مانک برنده شد. همچنین بهترین فیلم مستند برای معلم اختاپوس من ، بهترین فیلم کوتاه برای Two Strange Strangers و بهترین انیمیشن کوتاه برای اگر چیزی اتفاق می افتد من شما را دوست دارم .

با این حال ، انتظار می رفت نتفلیکس بهترین بازیگر اسکار را برای بازی در اواخر چادویک بوزمن در پایین سیاه ما کار کند دریافت کند ، اما برنده غافلگیرکننده آن دسته آنتونی هاپکینز برای پدر بود (تصاویر سونی). سایر برندگان شامل Nomadland برای بهترین تصویر ، بهترین کارگردان Chloé Zhao و بهترین بازیگر زن Frances McDormand. دانیل کالوویا برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد ( یهودا و مسیح سیاه ) و یوهونگ یون به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل برای میناری .

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول