لومینار فناوری LiDAR خود را به هواپیماها و هلی کوپترهای ایرباس می آورد


Luminar برای اولین بار در حال گسترش فراتر از وسایل نقلیه مستقل است. این شرکت با همکاری ایرباس برای آوردن هواپیمای به بالگردها و هواپیماهای بال ثابت با هدف ایمن تر کردن پرواز اعلام کرده است.

مهندسان هر دو شرکت در دو برنامه نوآوری ایرباس ، زیرمجموعه UpNext و FlightLab با هم کار خواهند کرد. . لومینار و ایرباس امیدوارند که در نهایت پرواز ایمن و مستقلی را تأمین کنند.

"بنیانگذار و مدیر عامل لومینار آستین راسل در بیانیه ای گفت . "ما معتقدیم كه اتوماسیون و ایمنی باعث تغییر نحوه انتقال ما در همه حالت های حمل و نقل می شود ، زیرا ما از جاده ها به آسمان می رسیم." فناوری تاکسی ، برخاست و فرود (ATTOL) از طریق UpNext . این برنامه می گوید پروازهای آزمایشی کاملاً مستقل را در سال 2020 به پایان رسانده است. این شرکت می تواند به طور بالقوه از LiDAR برای تاکسی های پرنده و همچنین هلی کوپتر استفاده کند. و هواپیماها.

لومینار و ایرباس امیدوارند با LiDAR بتوانند از نظر ایمنی هواپیماهای موجود را بهبود بخشند. بیش از 10 درصد سقوط هلی کوپتر "فقط با نشستن روی چیزهایی مانند سیمهایی که کاملاً قابل اجتناب هستند ، اتفاق می افتد" ، راسل به گفت ge . به همین ترتیب ، راسل معتقد است که فناوری شرکت وی می تواند به خلبانان کمک کند تا از برخی تصادفات جلوگیری کنند.

همراه با ایرباس ، لومینار با چندین خودروساز برجسته همکاری می کند. ولوو خواهد خواست تا آنها برای رانندگی کاملاً مستقل در بزرگراه آماده باشند. لومینار همچنین با ، ، و بازوی حمل و نقل معاملات انجام داده است که باعث ایجاد در این شرکت شده است.

همه محصولات پیشنهادی Engadget توسط سرمقاله ما انتخاب می شوند تیم مستقل از شرکت مادر ما برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول