بالگرد مریخ ناسا در سومین پرواز خود بیشتر و سریعتر حرکت می کند


هلیکوپتر تیزهوشی ناسا فقط پرواز سوم جاه طلبانه دیگری را به پایان رساند. همانطور که Space.com گزارش داد ، هواپیمای مریخ حدود 164 فوت در شمال پایگاه اصلی خود (کمی بیشتر از نیمی از طول یک زمین فوتبال) با سرعت حدود 4.5MPH حرکت کرد. ممکن است زیاد به نظر نرسد ، اما نبوغ در طول پرواز دوم خود فقط 13 فوت با سرعت 1.1MPH حرکت کرد – این اندازه کافی بود که شما برای دیدن نبوغ در عکس بالا باید چشمانتان را بکشید.

قبل از این فقط دو پرواز بالقوه باقی مانده است ناسا تلاش خود را در اوایل ماه مه پایان می دهد و تمرکز خود را به مأموریت اصلی مریخ نورد Perserverance می دهد. انتظار داشته باشید که اینها هیجان انگیز باشد. میمی آنگ مدیر پروژه گفت که دو سفر آخر باید "واقعاً پرماجرا" باشد و محدودیت های ماشین پرواز را آزمایش کند.

موفقیت های تاکنون احتمالاً تأثیر قابل توجهی در اکتشافات آینده مریخ خواهد داشت. نبوغ اثبات این مسئله است که هواپیماها با وجود تراکم جوی بسیار کم می توانند روی کره زمین پرواز کنند و اکنون این احتمال وجود دارد که ماموریت های بعدی با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین از مفهوم مریخ از منظرهایی که قبلاً در دسترس نبود استفاده کنند. مستقل از شرکت مادر ما توسط تیم تحریریه ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول