آمازون قیمت آخرین نقطه Echo خود را به 30 دلار کاهش می دهد


کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این لینک ها چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته به دست آوریم.

زمان خوبی برای خرید یک بلندگوی هوشمند بدون مزاحمت است. آمازون در حال فروش است که قیمت بلندگوی هوشمند نسل چهارم Echo Dot را به 30 دلار 30 دلار (برای 50 دلار پایین تر) برای مدل پایه و 40 دلار را کاهش دهد ( از 60 دلار پایین تر) برای ارتقا-مجهز به ساعت آن. این قیمت تقریباً رکورد پایین برای هر دو است و اگر به دنبال یک دستگاه سطح پایین هستید ، انتخاب آنها را آسان می کند. اگر علاقمند هستید سریعاً اقدام کنید – این یک معامله با مدت محدود است.

خرید Echo Dot در آمازون – 30 دلار

خرید Echo Dot با ساعت در Amazon – 40 دلار

The Echo Dot انجام نمی شود کار زیادی انجام می دهم ، اما وظیفه خود را به خوبی انجام می دهد. صدای شگفت آور خوبی (هرچند تماشایی) برای این پول بیرون نمی آورد ، خروجی صدای 3.5 میلی متری را ارائه می دهد و حتی چشم نواز است. نوع ساعت به ویژه به عنوان یک همراه کنار تخت بسیار مفید است. البته اگر تاخیر دارید دیر به شما اطلاع می دهد ، اما همچنین می تواند آب و هوا و تایمرها را نشان دهد. آنها را با عمق اکوسیستم خانه هوشمند الکسا ترکیب کنید و شاید به چیز دیگری احتیاج نداشته باشید.

Dot محدودیت های خود را دارد. اگرچه به نظر می رسد بهتر از آن است که انتظار دارید ، اما شما را متاسف نمی کند که بخرید استاندارد یا Nest Audio . شما همچنین به نمایشگر هوشمندی مانند Echo Show 5 نیاز دارید تا از بینش های معنادار تری مانند پیش بینی ها برخوردار شوید. اگر چنگ زدن جدی وجود داشته باشد ، این است که مدل پایه فقط 10 دلار در شما صرفه جویی می کند. اگر شما فقط به روشی برای کنترل صدا در خانه خود احتیاج دارید ، Echo Dot منطقی است. اما با چاپ ساعت در اتاق خواب یا آشپزخانه شرایط بهتری خواهید داشت.

دنبال کنید ] در توییتر برای آخرین معاملات فناوری و مشاوره خرید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول