Humble Bundle تست خیرات را به 15 درصد محدود می کند


از اواخر ماه مه ، Humble Bundle قصد دارد صفحه فروشگاه جدیدی را امتحان كند كه اسلایدرهای امضای آن را از بین می برد. از زمان فروش اولین بسته خیریه خود در سال 2010 ، این شرکت به مشتریان این امکان را داده است تا تصمیم بگیرند که چه مقدار از هزینه های مجموعه بازی ها ، نرم افزارها یا کتاب ها را بین خود ، ناشران و موسسات خیریه تقسیم می کنند. این سیستمی است که در طول تاریخ به شما این امکان را می دهد هر آنچه را که برای یک بسته نرم افزاری پرداخت می کنید به یک هدف خوب اهدا کنید. اکنون می گوید که قصد دارد آن سیستم را با یک سیستم جدید جایگزین کند که در آن شما دو گزینه خواهید داشت. پس از تصمیم گیری در مورد هزینه ای که می خواهید برای یک بسته خریداری کنید ، می توانید پنج یا 15 درصد از خرید خود را به امور خیریه اهدا کنید. در هر صورت ، بیشتر پول شما به ناشران می رسد و شرکت کمک خیرخواهانه شما را به میزان 15 درصد افزایش می دهد. این پیشنهاد می دهد که این تغییر به یکپارچه سازی بسته های نرم افزاری با سایر محصولات ارائه شده در آن ها کمک می کند ، در حالی که اسلایدرها از ویژگی های خاص نیستند. به نوبه خود ، این اجازه می دهد تا "ادامه ایجاد و گسترش بسته های نرم افزاری که اهداف غیر قابل باور را در سراسر جهان تأمین می کند". ما برای دریافت اطلاعات بیشتر و اظهار نظر به Humble Bundle مراجعه کرده ایم ، و وقتی این خبر را از شرکت بشنویم این داستان را به روز خواهیم کرد.

همانطور که تصور می کنید ، این تغییر برای مشتریان شرکت به خوبی پیش نمی رود ، با بسیاری متهم Humble Bundle به تبدیل شدن به یک سرویس ویترین دیگر. بدتر اینکه ، وقتی این شرکت برای اولین بار آزمایش تغییر ماه گذشته را شروع کرد ، آنچه را که انجام می داد با جامعه در میان نگذاشت. در این بخش آمده است: "ما به خاطر آن معذرت خواهی می کنیم و از همه کسانی که در این مقاله نامه نوشتند قدردانی می کنیم" "این درس برای ما این بود که ما باید در برقراری ارتباط با آزمون پیشگام تر عمل کنیم.

تمام محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته است. از طریق یکی از این پیوندها ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول