پنتاگون به شرکت کنترل 175 میلیون آدرس IP را داد


ارتش ایالات متحده برای بررسی برای یافتن حفره های امنیتی در شبکه های خود به استراتژی غیرمعمولی روی آورده است: این نیرو از برخی منابع اصلی اینترنت صرف نظر می کند. كنتیك و واشنگتن پست آموخته اند كه وزارت دفاع تقریباً 175 میلیون آدرس IPv4 را به شركت راه اندازی جهانی منابع فلوریدا (Florida Resource Systems) کنترل كرده است. این شرکت مدیریت آدرس های طولانی مدت را از 20 ژانویه آغاز کرد ، اما این تعداد طی سه ماه آینده به سرعت افزایش یافت.

برت گلدشتاین ، مدیر خدمات دیجیتال دفاعی پنتاگون ، به Post گفت این حرکت بخشی از "تلاش خلبان" برای مطالعه و جلوگیری از استفاده غیر مجاز از آدرسهای IP ارتش بود. گلدشتاین گفت که این امر همچنین به "آسیب پذیری های احتمالی" کمک خواهد کرد.

وزارت دفاع تأکید کرد که هنوز آدرس های IP را در اختیار دارد.

مشخص نیست که دقیقاً مسئولان امیدوارند چه کاری انجام دهند ، و خود شرکت مرموز است. GRS فقط در سپتامبر 2020 تاسیس شد و حتی وب سایت عمومی هم ندارد. داگ مادوری از کنتیک اظهار داشت که سیل داده ها به آدرس های IP می تواند به ارتش کمک کند اطلاعات مربوط به تهدیدها یا سو explo استفاده ها را جمع آوری کند. و هنگامی که برخی از شرکت های چینی از طرح های شماره گذاری آدرس IP مشابه برای شبکه های داخلی خود استفاده می کنند ، این احتمال وجود دارد که برخی از داده های آنها به ایالات متحده هدایت شود.

هر استدلالی که باشد ، این یک حرکت مهم است. ارتش ممکن است از دانش خلبان برای جلوگیری از ربودن آدرسهای IP خفته توسط دولتهای متخاصم یا مجرمان اینترنتی استفاده کند. یک منبع Post گفت: این امر همچنین اطمینان حاصل می کند که ایالات متحده می تواند آدرس های IP را مدیریت کند تا در صورت تمایل بتواند از آنها استفاده کند. این حرکت عجیب و غریب است ، بنابراین ، با توجه به هک SolarWinds و سایر تهدیدهای سیستم های دولتی ، ممکن است مهم باشد.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول