هند به توییتر دستور می دهد که توییت هایی را در انتقاد از پاسخ COVID-19 خود ارسال کند


هند بار دیگر در تلاش است تا انتقاد آنلاین از دولت خود را ساكت كند. مدیاناما و TechCrunch گزارش دادند كه دولت هند به توئیتر دستور داده است كه بیش از 50 توییت در انتقاد از پاسخ این کشور به بیماری همه گیر COVID-19 ارسال کند. از آن زمان توییتر دسترسی ساکنان به پست ها را که شامل انتقاداتی از یک نماینده پارلمان ، وزیر و اعضای برجسته صنعت فیلم بود ، مسدود کرده است.

توییتر تنها پلتفرم تحت تأثیر قرار نمی گیرد ، TechCrunch .

این شرکت مستقیماً در بیانیه ای به موارد حذف نشده اشاره نکرد و در عوض خط مشی خود را بیان کرد. توییتر تنها درصورتی که محتوای آن غیرقانونی شناخته شود اما خط مشی های شبکه های اجتماعی را نقض نکند ، از دسترسی به محتوا در منطقه معین "جلوگیری" می کند. این شرکت افزود که این امر "به طور مستقیم" دارندگان حساب را هنگامی که یک دستور قانونی بر خدمات آنها تأثیر می گذارد ، مطلع می کند و درخواست های حذف را در Lumen منتشر می کند.

هند پس از پیشرفت نسبتاً طولانی ، با افزایش رکورد موارد COVID-19 در تلاش است. زودتر از آن در سال 2021. بیمارستان ها بسیار شلوغ شده اند و کمبود اکسیژن تلاش برای درمان موارد شدید را افزایش داده است. منتقدان دولت نخست وزیر مودی را مقصر ناكامی ها ، از جمله تجمع گسترده انتخابات ، اجتماعات مذهبی و عدم آمادگی برای موج دوم می دانند.

توییتر در بعضی مواقع سرپا ایستاده است. در ماه فوریه گفت که فعالان ، روزنامه نگاران و سیاستمداران در هند را مسدود نخواهد کرد. اگرچه این پادمان ها درمورد دیگران اعمال نمی شود. دقیقاً مانند سایر شبکه های اجتماعی ، توییتر سعی در ایجاد تعادل بین آزادی بیان و احترام به قوانین محلی دارد – و این همیشه مطابق امید عمل نمی کند.

همه محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما انتخاب می شوند ، مستقل از شرکت مادر ما برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول