'قدرتمندترین' توربین جزر و مدی جهان تقریباً آماده تأمین نیرو است


اوایل این هفته ، یک شرکت Orbital Marine Power با موفقیت آخرین توربین جزر و مدی خود را راه اندازی کرد. هنگامی که به مرکز انرژی دریایی اروپا در خارج از جزایر اورکنی متصل شود ، دو مگاوات O2 توانایی تولید انرژی کافی برای تأمین انرژی 2000 خانوار انگلیس را سالانه خواهد داشت ، و آن را به یکی از قدرتمندترین توربین های جزر و مدی جهان در حال حاضر استفاده می کند.

ساخت این پروژه در سال 2019 آغاز شد. O2 بر اساس توربین جزر و مدی SR2000 نسل قبلی Orbital ساخته شده است. مدل جدید شامل یک روبنا 239 فوت متصل به دو توربین با روتورهای 32 فوت است. تیغه های موجود در آن می توانند 360 درجه کامل بچرخند. این ویژگی است که به O2 امکان تولید برق از جریان را می دهد بدون اینکه وقتی تغییر جهت می دهند کاملاً حرکت کند. در آینده ، Orbital می گوید که این گزینه را دارد که حتی تیغه های بزرگتری را روی O2 نصب کند.

مهار قدرت اقیانوس چیزی است که انگلستان مدتی در مورد آن فکر کرده است. در سال 2015 ، یک شرکت می خواست اولین جهان را در سواحل کشور بسازد. در حالی که این پروژه در نهایت توسط دولت رد شد ، اما دیگران از آن زمان پیش رفته اند. درست یک روز قبل از اعلامیه اوربیتال ، یک شرکت اسکاتلندی دیگر به نام Mocean Energy از که یک ماشین نمونه 65 فوت طولانی برای تولید انرژی جزر و مدی است ، رونمایی کرد. . برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول