ایلان ماسک در 8 مه میزبان 'Saturday Night Live' خواهد بود


ایلان ماسک بیش از یک رسانه غیرمعمول داشته است (فقط از طرفداران جو روگان بپرسید) ، اما آخرین آنها ممکن است همه آنها را برتر کند. Variety گزارش می دهد كه ماسك در 8 مه میزبان NBC's Saturday Night Live خواهد بود. نه ، شریک زندگی او گریمز مهمان موسیقی نخواهد بود – این نقش به مایلی سایرس تعلق می گیرد.

مشخص نیست که چه چیزی SNL را وادار به رزرو تسلا تکنیکینگ کرده است ، اگرچه شرکت های او "دستاوردهای اخیر ممکن است کمک کند. اسپیس ایکس به تازگی دومین مأموریت عملیاتی خدمه خود را آغاز کرد و در حال حاضر تسلا سازنده اتومبیل های برقی است که می تواند آن را شکست دهد. مشک همچنین تمایل دارد که خوب یا بد را به خود جلب کند. او قیمت بیت کوین را منحرف خواهد کرد ، اما همچنین درگیر با SEC یا غواص غار قهرمان خواهد شد.

کافی است بگویید این قلمرو جدیدی برای نمایش است. SNL پیش از این میزبان تجارت داشته است ، از جمله Brandon Tartikoff خود NBC در 1983 و George Steinbrenner صاحب یانكی ها در 1990 ، اما تاكنون مدیر عامل فن آوری افزایش نیافته است. البته سال این است که آیا او به اندازه بازیگران و دیگر چهره های سرگرمی که معمولاً قسمت ها را میزبانی می کنند ، سرگرم کننده خواهد بود یا نه. اگرچه او با توجه به شخصیت بزرگش شانس بیشتری نسبت به بسیاری از مدیران فنی دارد ، اما او مطمئناً بازیگر آموزش دیده ای با سالها تجربه نیست.

همه محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول