'RuneScape' تابستان امسال به iOS و Android می رود


برای دستگاههای همراه در تابستان امسال است. اگرچه MMORPG کلاسیک مدتی است که در اوایل دسترسی به iOS و Android قرار دارد ، اما ظرف چند ماه آینده برای همه باز خواهد شد. RuneScape با مهارت های اضافی ، جستجوی بازی و سایر امتیازات برای همچنان آزاد خواهد بود.

ناشر Jagex می گوید در هنگام دسترسی زودهنگام بازی بیش از 2.1 میلیون نصب بر روی تلفن همراه داشته است. همچنین در سال گذشته با بیش از 1.2 میلیون مشترک به تعداد مشترکان خود رکورد زده است. بنابراین ، در حالی که RuneScape بیش از دو دهه قدمت دارد ، این حق رای دادن هنوز دارای یک پایگاه کاربری پر رونق است که به ظاهر آماده بازی در حین حرکت است.

اگر شما یک موجود [RuneScape باشید پخش کننده ، شما خوشحال خواهید شد که بدانید پشتیبانی نسخه متقاطع و cross-progressive نسخه PC وجود دارد. شما به به همه تلاش ها ، شخصیت ها ، تجهیزات و غیره دسترسی خواهید داشت. Jagex رابط کاربری RuneScape را برای موبایل اصلاح کرده و یک بازنگری بصری و عملیاتی به آن داده است. این منوها ، آیکون ها ، متن ها و بافت ها را دوباره طراحی کرده و مکانیک های جنگ را برای کاربران موبایل تصفیه کرده است. اگر افراد کافی این کار را انجام دهند ، Jagex قفل برخی از لوازم آرایشی منحصر به فرد را باز خواهد کرد.

این اولین بار نیست که حق رایانه RuneScape روی iOS و Android قرار می گیرد. در سال 2018 ، Jagex ، که بر اساس ساخت 2007 ساخته شده است ، در تلفن همراه است. همچنین از بازی متقابل با نسخه رایانه های شخصی نیز پشتیبانی می کند.

تمام محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول