اپل با عرضه آی او اس ۱۵ به دنبال تغییر طراحی صفحه هوم آیپد است


۰۳ اردیبهشت ۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

بلومبرگ گزارش می‌دهد، اپل با عرضه آی او اس ۱۵ قصد دارد طراحی صفحه هوم آیپد را به طور کلی تغییر دهد تا بهره‌وری تبلت‌هایش را افزایش دهد.

علی‌رغم اینکه اپل تلاش می‌کند تبلت آیپد را به محصولی توانمند که برای جایگزین کامل کامپیوترهای شخصی تبدیل کند، اما بزرگ‌ترین مشکلی که سر راه آن قرار دارد، رابط کاربریش است. گرچه رابط کاربری این تبلت از iOS به iPadOS تغییر کرده، اما همچنان بر پایه طراحی آی او اس است که آن هم با هدف استفاده در گوشی‌های هوشمند طراحی شده است.

اکنون گزارشی از سوی بلومبرگ منتشر شده که ادعا می‌کند اپل همراه با آی او اس ۱۵ به دنبال تغییر وضعیت است. Mark Gurman، خبرنگار بلومبرگ ادعا می‌کند اپل همراه با آی او اس بعدی صفحه هوم آیپدها را تغییر می‌دهد و ظاهراً طراحی جدیدی را برای آن در نظر گرفته است. هنوز جزئیات این تغییرات گسترده به بیرون درز نکرده است، اما بی‌شک اپل با هدف بهبود بهره‌وری دستگاه خود و نزدیک کردن کارایی آن به کامپیوترهای شخصی روی طراحی جدید صفحه هوم آیپد کار می‌کند.

ترکیب آیپد با چیپست M1 و رابط کاربری جدید = یک کامپیوتر قدرتمند

چند روز پیش اپل از نسل جدید آیپد پرو مجهز به چیپست M1 که در اصل برای کامپیوترهای مک طراحی شده، رونمایی کرد. بنابراین به نظر می‌رسد دیگر هیچ مشکلی برای جایگزین شدن این تبلت با کامپیوترهای شخصی از نظر سخت افزاری وجود ندارد و تنها به طراحی مجدد بخش نرم افزاری نیاز خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

آیپد پرو ۲۰۲۱ اپل معرفی شد؛ شبکه ۵G، نمایشگر mini-LED و چیپست M1

انتظار می‌رود آپدیت iOS 15 در کنفرانس توسعه‌دهندگان اپل که چند ماه دیگر برگزار می‌شود، در معرض دید عموم قرار بگیرد. تا آن زمان می‌توانیم منتظر درز اخبار بیشتری از تغییرات انقلابی سیستم عامل تبلت‌های اپل باشیم. با گجت نیوز همراه باشید.منبع اصلی

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های تک باز به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و این سایت مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول