Classroom Pen 2 مایکروسافت نصف قیمت مدل قبلی خود است


در سال 2019 ، مایکروسافت قلم Classroom را معرفی کرد ، قلم Surface Go که این شرکت به وضوح با در نظر گرفتن دست های کوچکتر بچه های مدرسه طراحی شده است. اکنون مدل جدیدی را منتشر می کند که به نام Classroom Pen 2 شناخته می شود. طبق گفته های شرکت ، قلم به روز شده دارای "طراحی بهبود یافته" ، محفظه طولانی تر است و با هر دو Surface Go کار می کند و Surface Pro . نوک قلم مانند نمونه قبلی خود قابل تعویض است و در قسمت بالای آن شکافی وجود دارد که می تواند اتصال اتصال اتصال به آن را به همراه داشته باشد.

این پیشرفت ها همه خوب و خوب است ، اما آنچه که مدارس بیشتر از آن استقبال خواهند کرد این است که مایکروسافت نسخه جدید را به طور قابل توجهی مقرون به صرفه تر کرده است. این شرکت قلم Classroom اصلی را در بسته های 20 تایی به قیمت 799.80 دلار یا هر قلم قیمتی در حدود 40 دلار فروخت. در مقابل ، بسته 20 عددی از قلم های جدید هنگام فروش در 27 آوریل ، 399.80 دلار هزینه خواهد داشت. روشی که شرکت از آن می بیند ، مدارس همچنین می توانند با کاهش هزینه ای که برای کاغذ دارند ، هزینه ها را کاهش دهند. مایکروسافت می گوید یک مدرسه شبانه روزی در انگلیس به ازای خرید هر دستگاه Surface که خریداری کرده اند حدود 120 پوند در هزینه کاغذ و تونر صرفه جویی کرده است.

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول