پنل های خورشیدی تسلا و باتری های Powerwall در حال تبدیل شدن به یک بسته بسته هستند


اگر هنوز در فکر تهیه تسلا پاوروال یا ساخت سقف خود با صفحه های خورشیدی دوباره طراحی شده خود هستید ، احتمالاً باید فکر کنید که هر دو را به طور کامل تهیه کنید یا به جای دیگری بروید. الون ماسک در توییت فاش کرد که "از هفته آینده ، پانل های خورشیدی تسلا و سقف خورشیدی فقط به عنوان یک محصول یکپارچه فروخته می شود * با * باتری تسلا پاوروال" ایجاد هم افزایی نام تجاری .

Electrek ماه گذشته گزارش داد که وب سایت تسلا شروع به گفتن به خریداران بالقوه Powerwall کرده است که تنها راه برای دریافت باتری تقاضا ، سفارش صفحات خورشیدی نیز است ، بنابراین به نظر می رسد این سیاست از هر دو طریق کار می کند. فراتر از گره زدن فقط دو مورد بلیط بزرگ بهم ، ماسک در ادامه گفت که "تسلا می تواند قابلیت های بالاتر را بصورت رایگان از طریق به روزرسانی نرم افزار ماه آینده باز کند" برای Powerwall 2 ، و برای نصب های جدید ، انرژی خورشیدی صرفاً باتری تغذیه می کند. [19659005] البته همانطور که الکترک نیز به اشاره کرده است ، حتی اگر قبلاً برای تسویه حسابهای خود با Tesla قرارداد بسته اید ، ممکن است این قرارداد با قیمت بالاتر از آنچه در ابتدا تخمین زده شده است ، تغییر کرده است ، با استناد به "پیچیدگی سقف" . "

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول