قرارداد جدید دیزنی با سونی باعث می شود مرد عنکبوتی از دیزنی + بازدید کند


همین چند هفته پیش ، Sony Pictures با Netflix توافق نامه ای راجع به حقوق پخش انحصاری پخش های نمایشی خود از سال 2022 و همچنین عناوین فهرست و برخی از نسخه های اصلی جدید که آنها برای تولید همکاری می کنند ، بسته شد. . اکنون دیزنی همچنین معامله صدور مجوز با سونی پیکچرز را برای نمایش های نمایشی از سال 2022 تا 2026 و همچنین تعداد عناوین فهرست قدیمی خود اعلام کرده است.

خوب چه اتفاقی می افتد؟ معامله نتفلیکس ، حقوق انحصاری ایالات متحده را برای دوره پس از اکران تئاتری فیلم ها و Blu-ray / ویدئوی درخواستی ، حدود نه ماه پس از اکران در سینماها ، تأمین می کند. معامله دیزنی پس از آن شروع می شود ، برای پنجره ای که فیلم ها معمولاً از طریق تلویزیون کابلی یا شبکه های پخش شده با تبلیغات اجرا می شوند (همانطور که Deadline ذکر می کند ، این معامله همان معامله سونی را با اکنون دنبال می کند – شبکه FX متعلق به دیزنی .

به غیر از فیلم های جدید ، این قرارداد همچنین حق پخش فیلم های قدیمی تر از جمله فیلم های مرد عنكبوتی را دارد كه در MCU در دیزنی + و در Spider-Verse گم شده اند (بعد از انقضا انحصار آنها در Netflix). به غیر از دیزنی + و شبکه های مختلف کابلی این شرکت ، این هولو را نیز پوشش می دهد و در یادداشت مطبوعاتی از ماه ژوئن "تعداد قابل توجهی از عناوین کتابخانه" به آن اضافه خواهد شد.

در مورد میزان تغییر پول ، چیزی در دست نیست ، اما کیت لو گوی ، مجری سونی پیکچرز در بیانیه ای گفت: "این توافق نامه یک بخش اصلی از استراتژی توزیع فیلم ما است ، که به حداکثر رساندن ارزش هر یک از فیلم های ما است ، با قرار دادن آنها در دسترس برای مصرف کنندگان در تمام پنجره ها با طیف گسترده از شرکای اصلی. "

کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول