تانک 300 سایبر تانک؛ کپی آشکارا کمپانی چینی WEY از مرسدس بنز G کلاس


این شما و این، تانک ۳۰۰ سایبرتانک! یک کانسپت خیره کننده از یک خودروساز چینی به نام وی (WEY) که قرار است در نمایشگاه شانگهای، رونمایی شود. سایبرتانک بر اساس نسخه فعلی تانک ۳۰۰ ساخته شده، اما طراحی خشن‌تری دارد. آنچه قابل توجه است را بادی کیت پهن تانک ۳۰۰ سایبرتانک باید دانست که شامل گلگیرهایی عضلانی می‌شود. همچنین بر روی این کانسپت، یک پنل خورشیدی سقفی، یک باله برجسته و ست رینگ و لاستیک‌های آفرودی را هم می‌توان مشاهده کرد.

نمای جلو، به واقع جذاب و چشم نواز طراحی شده است. چرا که فرم سپر جلو با آن دی لایت‌های Y شکل، بسیار خاص به نظر می‌رسد. ورودی‌های هوای سپر بزرگتر شده اند. یک هود برجسته هم به کاپوت اضافه شده و خشونت ظاهری خودرو را تکمیل می‌کند. WEY با افزودن باربندهای سقفی و زاپاس بند مربع شکل، تم آفرودی چهره خودرو را تقویت کرده است.

طراحی داخلی سایبرتانک هم بسیار قابل توجه است. فضای کابین با روکش‌های چرم سفید رنگ پوشانده شده است. دریچه‌های تهویه فرمی دایره‌ای دارند و قطعات آلومینیومی نیز در جای جای کابین، به چشم می‌خورند. با خیال راحت در فضای داخلی سایبرتانک می‌توانید چشم چرانی کنید و از شباهت به کابین مرسدس بنز، لذت ببرید! قطعات مشکی پیانویی، نوارهایی به رنگ توپ تنیس، نمایشگر غول آسا و و صفحه کیلومتر دیجیتال هم از جمله جذابیت‌های کابین سایبرتانک به شمار می‌روند.

هنوز هیچ سخنی از مشخصات فنی این کانسپت، به میان نیامده است و ما نمی‌دانیم که آیا این خودرو از نسخه استاندارد تانک ۳۰۰ قوی‌تر است یا نه. اگر چنین نباشد، باید شاهد به کار گیری همان پیشرانه ۲.۰ لیتری توربو شارژ ۴ سیلندر ۲۲۷ اسب بخاری باشیم که پیش از این در نمونه‌های استاندارد تانک ۳۰۰، مورد استفاده قرار می‌گرفت.منبع اصلی

این خبر به صورت اتوماتیک توسط ربات های تک باز به علت محبوبیت خبر جمع آوری شده و این سایت مسولیتی در قبال محتوی ندارد.

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول