همه چیز در مورد Eve: نام تجاری برتر PC برای بازپرداخت مشتریان پر دردسر تلاش می کند


اعتبار تصویر: از اوایل سال 2016 ، ایوا شعارهای حمایت از مصرف کننده و شفافیت را در وب سایت خود چسبانده بود.

اوایل سال 2016 ، شعارهای تبلیغاتی طرفدار مصرف کننده ، شفافیت در وب سایت خود را پوشانده بود. [19659003] داستان سه ایو

Karatsevidis و بقیه تیم Eve جامعه را در مورد بسیاری از تأخیرها به روز نگه داشتند ، اما ناامیدی در مجامع بیداد می کرد. تقریباً تمام مشتریانی که با Engadget تماس گرفته اند Eve Vs خود را در اواخر سال 2017 یا اوایل سال 2018 خریداری کرده اند و هنگامی که ایو سرانجام با ارائه بازپرداخت کامل پاسخ داد ، از این فرصت پرش کردند. این بازپرداخت ها هرگز تحقق نیافت و تا آنجا که به Eve-Tech مربوط می شد ، مسئولیت آن با خود نبود.

آنچه برای ناظران خارجی بلافاصله روشن نبود این بود كه Eve-Tech همیشه بیشتر از یك شركت صدور مجوز بوده است. سازنده واقعی سخت افزار Karatsevidis مطالب خود را در پست 2019 در انجمن ، ارائه داد و خاطرنشان كرد كه اين شركت با فروشندگاني كه در نهايت توليد و توزيع V را انجام مي دهند ، به مدت سه سال با مجوزها قرارداد بسته است.

"تیم هلسینکی ما و شرکت بودجه خود را برای تحقیق و توسعه ، طراحی ، مارک تجاری و بازاریابی سرمایه گذاری کرد. " "در این مدل تجاری شرکای فروش قادرند با پرداخت هزینه مجوز به ازای هر واحد فروخته شده ، مراقبت از ساخت ، حمل و نقل ، تعویض ها و غیره ، برای کسری از هزینه از مارک ، ابزار ، طرح مادربرد و غیره استفاده کنند."

متأسفانه برای همه افراد درگیر ، یكی از شركت های Eve-Tech با این شركت معامله كرد ، یك شركت هنگ كونگی به نام Fortress Tech Distribution Limited بود ، كه قصد داشت ویترین فروشگاه شركت را اداره كند و سفارشات و تحویل ها را مدیریت كند. Karatsevidis خاطرنشان کرد که رابطه Eve-Tech با Fortress به دلیل "مشکلات در زنجیره تامین ، وجوه مسدود شده توسط پردازنده های پرداخت و تحویل به موقع ، باعث ناامیدی در جامعه و آسیب رساندن مستقیم به مارک تجاری ما" شد. با منطق جعلی Eve-Tech ، از آنجا که Fortress موجودی بود که پول مردم را می پذیرفت و توزیع سفارش را اداره می کرد ، مسئولیت بازگشت این پول به عهده آنها بود. (توجه: Karatsevidis قبل از انتشار به چندین درخواست مصاحبه پاسخ نداده است.)

در این مرحله ، مشخص نیست که آن شرکت هنوز چه میزان فعالیت می کند. طبق سوابق به دست آمده از ثبت شرکت یکپارچه هنگ کنگ ، توزیع فناوری Fortress Tech در تاریخ 2 دسامبر سال 2016 ثبت شد و دفتر اصلی آن یک اتاق واحد در یک ساختمان اجاره ای اداری در منطقه وان چای شهر است. ما با ساختمان تماس گرفتیم ، اما کارکنان تأیید نکردند که آیا از آن اتاق هنوز استفاده می شود یا نه ، و ما همچنین نتوانسته ایم با چی وای لیو ، شخصی که در پرونده به عنوان مدیر شرکت معرفی شده است ، تماس بگیریم.

در حالی که لیو ممکن است قلعه باشد مدیر فعلی ، شخص دیگری مسئول ادغام واقعی شرکت بود. طبق اسنادی که برای اولین بار توسط میلر توسط r / EveV مشاهده شد ، مدارك ابتدا در MianZe Zheng در نوامبر 2016 در ثبت شركت های هنگ كنگ ثبت شد و همین نام در صورتجلسه ای از جلسات Eve-Tech به عنوان سهامدار اقلیت كه حدود 20 درصد از سهام را در اختیار داشت ، ظاهر می شود. کل سهام شرکت این حضور عجیب و غریب اسامی باعث گمانه زنی ها شده است که Eve-Tech در واقع دارای توزیع فناوری Fortress Tech است ، اما ماهیت دقیق روابط آنها هنوز مشخص نیست. سال 2019 ، بیش از یک سال از انتشار اولین شماره ها می گذرد. ​​

جالب اینجاست که پست انجمن که در آن Karatsevidis مشکلات قلعه را شرح می داد با دو خبر اخبار به ظاهر خوب پایان یافت. در ابتدا ، او ساختار سازمانی جدیدی را اعلام کرد که بر اساس مدل "صدور مجوز" موجود است و به تیم اجازه می دهد یک فروشگاه آنلاین جدید راه اندازی کند و فروش بین المللی را با کمک یک شریک زنجیره تأمین "ردیف بالا" انجام دهد بین المللی PCH باشد. آنچه او اشاره نکرد این واقعیت بود که ، به عنوان بخشی از این طرح ، کنترل نام تجاری به Eve-Tech CFO Tuukka Korhonen فروخته می شود ، وی در اوایل سال 2017 یک شرکت جدید هنگ کنگی را به نام Eve Holdings Limited تاسیس کرد و سمت مدیر عامل دیگری به نام Eve Distribution Limited که هدف آن ساخت و فروش محصولات Eve بود.

خبر دوم این بود که بالاخره مشتریانی که Eve Vs خود را از قلعه خریداری کردند می تواند به طور مستقیم به مارک تازه سازمان یافته برای درخواست بازپرداخت متوسل شود. همانطور که انتظار می رود از شرکتی که اغلب با تأخیر مواجه است ، این پیشرفت دو ماه پس از انتشار به پست انجمن اضافه شد.

و Eve-Tech چه می شود؟ شرکتی که همه اینها را به حرکت درآورد؟ ما کاملاً مطمئن نیستیم. آنچه ما می دانیم این است که ، در حالی که وی همچنان به عنوان مشاور Eve Distribution فعالیت می کند ، کنستانتینوس کاراتسویدیس دیگر مدیر عامل شرکت Eve-Tech نیست.

طبق دقایقی که از جلسه سهامداران Eve-Tech از اکتبر 2019 به دست آوردیم ، اولین سفارش تجاری نصب رسمی کارمند Eve-Tech و مدیر توسعه فعلی تجارت توزیع Eve Eve به عنوان رئیس اجرایی بود. از آنچه ما می فهمیم ، مسئولیت وی در سمت مدیرعاملی تاکنون عمدتاً توسط بازسازی شرکت دیگری صورت گرفته است که باعث می شود شرکتی که قبلاً به عنوان Eve-Tech شناخته می شد به شرکتی به نام Veleventures تبدیل شود. مشکل این است که این روند حداقل به طور موقت متوقف شد ، زیرا یک حسابرسی خارجی (از جمله موارد دیگر) رشته ای از پرونده های مالی دیررس و نادرست و شواهد اندکی را که نشان می دهد Eve-Tech / Veleventures قادر به درآمد زایی است ، حفظ کرد.

بنابراین ، به طور خلاصه: Eve-Tech تحت کنترل شخص دیگری است ، چندین بار سعی کرده است نام خود را تغییر دهد و به نظر نمی رسد که پول داشته باشد. Fortress Tech Distribution به عنوان گوسفند مشخص شد و به نظر می رسد دیگر وجود نداشته باشد. تنها موجودی که به طور فعال با جهان درگیر است ، Eve Distribution است. مسئله این است که ، گرچه تلاش زیادی برای بازپرداخت به جامعه انجام داده است ، اما هنوز مشخص نیست که – یا حتی اگر – قادر به پس دادن پول مردم است.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول