دارندگان مک در ایالات متحده اکنون می توانند ضمانت خود را به بیش از سه سال تمدید کنند


در گذشته ، رایانه های اپل با ضمانت یک ساله محدودی ارائه شده اند که می توانید با خرید سرویس + AppleCare این شرکت را تمدید کنید. با این کار نه تنها از کامپیوتر شما برای مدت زمان طولانی محافظت می کنید ، بلکه در صورت آسیب دیدگی تصادفی آن را می پوشاند و به شما امکان پشتیبانی از پشتیبانی فنی 24/7 را می دهد. پیش از این ، به هیچ وجه نمی توانستید ضمانت خود را بیش از سه سال ارائه شده از طریق AppleCare + تمدید کنید ، اما این اکنون تغییر کرده است.

در جدیدی که توسط مشاهده شد ، این شرکت می گوید مشتریان در ایالات متحده می توانند برنامه AppleCare + را تمدید کنند در سیستم عامل Mac خود ، به شرطی که آنها هزینه تجدید پوشش را ظرف 30 روز از پایان برنامه اصلی خود پرداخت کنند. پوشش مداوم تا زمانی که مشتری آن را لغو کند ، سالانه تمدید می شود. در صفحه پشتیبانی محدودیتی برای مدت زمان ادامه برنامه افراد وجود ندارد ، بنابراین ما برای اطلاعات بیشتر با اپل تماس گرفته ایم. ما در صورت دریافت پاسخ از این شرکت ، این مقاله را به روز خواهیم کرد.

AppleCare + با Mac ، هر 12 ماه دو مورد از آسیب تصادفی را پوشش می دهد تا . مشکلات مربوط به نمایشگر و آسیب دیدگی خارجی با 99 دلار هزینه خدمات همراه است ، در حالی که ترمیم مشکلات جدی تر 299 دلار هزینه دارد. به عبارت دیگر ، در حالی که هنوز برای رفع مشکل Mac خود هزینه می کنید ، هزینه بسیار کمتری از هزینه تعمیرات بدون ضمانت برای شما خواهد بود.

در خارج از ایالات متحده ، تمدید ضمانت در حال حاضر امکان پذیر نیست بیش از سه سال در رایانه مک با این حال ، مردم در استرالیا ، کانادا ، آلمان ، ژاپن و انگلیس می توانند برنامه AppleCare + را در iPhone ، iPad و Apple Watch خود به صورت ماهانه فراتر از دو سال محافظت اولیه گسترش دهند. این کاری است که مردم در ایالات متحده هم اکنون می توانند انجام دهند. همانند افزونه Mac ، شما باید محافظت اضافی را ظرف 30 روز از پایان طرح اصلی خریداری کنید. سرانجام ، اپل همچنین AppleCare + را برای دستگاه های پخش خود در دسترس قرار می دهد. این طرح شامل تلویزیون های جدید Apple TV 4K و Apple TV HD به مدت سه سال است.

تمام محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول