بارگذاری TikTok خراب است | Engadget


بسیاری از کاربران TikTok در حال حاضر قادر به ارسال پیام به برنامه نیستند زیرا یک مسئله عجیب و غریب در آپلودهای برنامه ویدئو تأثیر دارد. در حالی که به نظر می رسد این برنامه کاربردی است ، بسیاری از کاربران متوجه می شوند که ویدئوها علی رغم اینکه در نمایه های آنها ظاهر می شوند ، در واقع بارگذاری نمی شوند. دیگران ، از جمله دیو یورگنسون ، كه حساب معروف TikTok را برای واشنگتن پست اداره می كند ، گزارش داده اند كه TikTok به آنها اطلاع می دهد كه فیلم هایشان "تحت بررسی هستند".

TikTok تأیید شد که از مسائل آگاه است ، اما بلافاصله در مورد منبع مشکل ، یا تعداد کاربران تحت تأثیر قرار نداده است. به نظر می رسد ، طبق وب سایت downdetector.com ، وب سایتی که وقفه ها را ردیابی می کند ، گسترده است. TikTok در توییتر خود از حساب پشتیبانی خود توییت کرد: "ما از موضوعی آگاه هستیم که در حال حاضر باعث شده برخی از کاربران با تأخیر در ارسال ویدیوها روبرو شوند." "تیم ما به طور فعال در حال رفع مشکل است و ما در اینجا با به روزرسانی ها پیگیری خواهیم کرد."

در حالی که TikTok در گذشته با مشکلات فنی روبرو شده است ، این واقعیت که فقط بر بارگذاری ها تأثیر می گذارد ، بحث "سایه بان کردن" را تقویت کرده است ، نظریه توطئه عامه پسند که ادعا می کند سیستم عامل ها محتوای برخی کاربران را بدون اطلاع به آنها از منابع عمومی پنهان می کند به همین ترتیب ، زمان بروز مشکلات – گزارش ها از چند دقیقه پس از صدور حکم در دادگاه درک شووین ، به گفته downdetector ، زیاد می شود – همچنین باعث ابرو شده است زیرا بسیاری از کاربران در حال تلاش برای ارسال مطالب در مورد دادگاه هستند.

همه محصولات پیشنهادی Engadget مستقل از شرکت مادر ما توسط تیم تحریریه ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول