Venmo تجارت رمزنگاری را در برنامه پرداخت های خود قرار داد


با شارژ بیت کوین به جریان اصلی ، تعداد بیشتری از ارائه دهندگان پرداخت مستقر در حال پذیرش ارز رمزپایه هستند. امروز ، Venmo متعلق به PayPal با ارائه توانایی خرید ، نگهداری و فروش بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin و Bitcoin Cash ، در حال باز کردن معاملات رمزنگاری است. کاربران Venmo می توانند با استفاده از بودجه موجودی خود یا حساب بانکی یا کارت نقدی مرتبط ، دارایی دیجیتال خود را از 1 دلار شروع کنند. اعضا همچنین می توانند قیمت ها را ردیابی کرده و به راهنماها و فیلم های درون برنامه ای دسترسی پیدا کنند تا درباره پول مجازی اطلاعات کسب کنند.

این حرکت Venmo را در ردیف برنامه Cash App قرار می دهد ، که تجارت Bitcoin را در سال 2017 معرفی کرد ، در میان افزایش تقاضا برای ارز رمزپایه. ونمو می گوید که 30 درصد از مشتریان آن قبلاً خرید رمزنگاری یا معادلات معاملات آزاد را آغاز کرده اند که 20 درصد آن در زمان شیوع بیماری همه گیر آغاز شده است. اما ، با توجه به اینکه Venmo خود تاکنون فاقد گزینه معاملاتی بوده است ، ناگزیر این کاربران مجبور به انجام آن سرمایه گذاری در جای دیگر شده اند. به عنوان مثال Cash App ، اخیراً اشاره كرد كه 3 میلیون نفر بیت کوین را از طریق سرویس آن در سال 2020 خریداری كردند و 1 میلیون نفر كه تازه وارد ارز دیجیتال شده بودند ، فقط در ژانویه این كار را انجام دادند.

والدین Venmo همچنین ورود خود را به رمزنگاری انجام داده است. پس از آغاز معاملات در ایالات متحده در ماه نوامبر گذشته ، PayPal شروع به اجازه دادن به کاربران برای پرداخت با رمز ارز در ماه مارس کرد. Crypto on Venmo در حال حاضر در دسترس است و طی چند هفته آینده در برنامه در دسترس مشتریان خواهد بود.

تمام محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول