رویداد 'Spring Loaded' اپل را در اینجا در ساعت 13:00 ET مشاهده کنید


اپل در شرف برگزاری اولین رویداد بزرگ خود در سال 2021 است و روش های زیادی برای هماهنگی در اختیار شما قرار می دهد. رویداد مجازی "Spring Loaded" این شرکت امروز (20 آوریل) در ساعت 13:00 شرقی آغاز می شود ، با پخش جریانی مستقیم از طریق وب سایت اپل با استفاده از جدیدترین مرورگرها و همچنین در YouTube (قابل مشاهده در زیر). همچنین می توانید از طریق برنامه Apple TV در سیستم عامل های مختلف از جمله جعبه Apple TV خود تماشا کنید.

آنچه اپل رونمایی خواهد کرد قطعی نیست ، اما بسیاری انتظار دارند که یک iPad Pro جدید با یک نمایشگر مینی LED و همچنین ردیاب موردی AirTags همچنین شما می توانید با استفاده از Apple Silicon ، یک آیپد مینی با صفحه نمایش بزرگتر و AirPods نسل سوم ، با طراحی مجدد عمده iMac مشاهده کنید. ما همچنین نمره کلیدی ، مانند به روزرسانی خدمات اپل را رد نمی کنیم. فقط کافی است بگوییم که اپل ممکن است موارد زیادی برای گفتگو داشته باشد.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول