ایلان ماسک: اطلاعات بازیابی شده "تاکنون" نشان می دهد خلبان اتوماتیک در سقوط هوستون فعال نیست


آخر این هفته دو مرد 59 و 69 ساله هنگامی که تسلا مدل S در جاده بودند ، جاده را ترک کردند ، به درخت برخورد کردند و آتش گرفتند. همانطور که KHOU 11 گزارش داد ، محققان می گویند اجساد آنها در صندلی جلو و صندلی عقب پیدا شده است و پاسبان مارک هرمان به خبرنگاران گفت که بازرسان "100 درصد مطمئن هستند که هیچ کس در صندلی راننده رانندگی آن وسیله نقلیه را نداشته است در زمان تأثیر. "

با توجه به اظهارات محققان ، این س theال را ایجاد می كند كه آیا این نمونه ای از كسی است كه با استفاده از خلبان اتوماتیک تسلا خودكار یا بتا »(19459016) تسلا استفاده می كند (کامل) حالت رانندگی خودکار ، "یک دستیار راننده سطح دو که قرار نیست اتومبیل را به تنهایی و بدون حضور شخصی در رانندگی هدایت کند. در حالی که تسلا درباره سقوط اظهار نظری نکرده است ، ایلون ماسک روز دوشنبه با ارسال یک توییت مستقیماً به آن پرداخت و به یک طرفدار گفت: "تحقیقات شما به عنوان یک فرد خصوصی بهتر از افراد حرفه ای است … گزارش های داده های بازیابی شده تاکنون نشان می دهد خلبان اتوماتیک فعال نبوده و این ماشین FSD را خریداری نکرده است. "

ماسک جزئیاتی از اطلاعاتی که در حال حاضر از وسیله نقلیه بدست آمده توضیح نداد ، در حالی که NTSB گفت این دو محقق را برای بررسی سقوط و آتش سوزی پس از سقوط. به همین ترتیب ، محققان در مورد اینکه چرا مطمئن هستند هیچ کس در زمان غرق شدن در آن نبوده است ، عمیق نپرداخته اند. NHTSA همچنین تأیید کرد که در حال بررسی این حادثه است.

علی رغم توییت ماسک ، نمونه هایی از مالکان تسلا با خلبان اتوماتیک در حالی که یا ناتوان / بی توجه یا از صندلی راننده بودند فعال شده است. یک نفر در توییتر ادعای ماسک مبنی بر اینکه خلبان اتوماتیک در آن خیابان فعال نمی شود را رد کرد ، با انتشار ویدئویی که آن را در خیابان بدون خط کار می کند.

خبرنگار KPRC 2 با برادر زن یکی از مردان تصادف صحبت کرد ، وی گفت که صاحب اتومبیل از آن در پایین مسیر عبور کرده و سپس به صندلی عقب می رود فقط چند صد متری از جایی که سفر آغاز شد ، رانندگی کرد و سقوط کرد. در حال حاضر ، باید منتظر شواهد بیشتری بمانیم تا دقیقاً بفهمیم چه چیزی باعث حادثه و آتش سوزی تقریباً چهار ساعته شده است. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول