Reddit نسخه خود از اتاق گفتگوی صوتی Clubhouse را فاش می کند


آخرین سرویس اصلی رسانه های اجتماعی به است که در طی سال گذشته یا تقریباً رایج شده است. ناظران Subddit اکنون می توانند برای دسترسی به Reddit Talk درخواست دهند و شرکت به زودی دعوت از آنها را برای آزمایش آن آغاز می کند. Reddit پیشنهاد می کند که از این اتاق ها می توان برای "پرسش و پاسخ ، AMA ها [Ask Me Anything sessions] ، سخنرانی ها ، بحث های مربوط به ورزش-رادیو ، جلسات بازخورد جامعه" یا فقط در بیرون از خانه استفاده کرد.

در ابتدا ، فقط ناظران subreddit قادر به شروع کار هستند اگرچه آنها می توانند سخنرانان دیگر را به میزبانی مشترک با آنها دعوت کنند. هر کاربر Reddit می تواند از طریق iOS و Android به آن گوش دهد. میزبانان می توانند کاربران را لگد کنند و از ورود مجدد آنها به گفتگوها جلوگیری کنند.

شنوندگان می توانند با واکنش با ایموجی با بحث ها ارتباط برقرار کنند. اگر آنها چیزی دارند که می خواهند اضافه کنند ، می توانند دست مجازی را بلند کنند و میزبانی می تواند آنها را به صحبت دعوت کند. میزبانان می توانند ببینند که هر کاربری که دستی بلند می کند چه مقدار کارما دارد.

 تصویری از Reddit Talk ، نسخه Reddit از اتاق گفتگوی صوتی Clubhouse.

Reddit

Reddit می گوید که با جامعه کار خواهد کرد برای ارائه ویژگی انتخاب "بهترین تجربه تعدیل ممکن". منتقدان کلاب هاوس می گویند مواردی از ، نژادپرستی ، آزار و اذیت و در آن برنامه وجود داشته است.

بر اساس برخی از تصاویر اولیه ، Reddit Talk به نظر می رسد نسخه رنگارنگ تری از Clubhouse است. در حالی که کلاب هاوس در مورد افرادی است که از هویت و عکس های واقعی خود استفاده می کنند ، کاربران Reddit Talk می توانند از نام های مستعار و آواتار استفاده کنند. آنها همچنین می توانند از تصاویر ، ویدئوها ، چت های و پخش زنده استفاده كنند.

این اقدام غیرمنتظره ای از Reddit است ، با توجه به اینكه بسیاری از سیستم عامل های مهم دیگر روی نسخه های خود كار می كنند اتاق گفتگوی صوتی همراه با کلابهاوس (که دور دیگری برای تأمین بودجه که ارزش شرکت را 4 میلیارد دلار اعلام کرد) بسته شد ، توییتر ، Spotify ، Discord ، Slack و LinkedIn چنین ویژگی هایی فیس بوک است که ویدیو را به این ترکیب اضافه می کند.

تمام محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول