صبح بعد: آمازون RPG ارباب حلقه های خود را لغو می کند


آمازون به بلومبرگ گفت كه پس از آنكه "نتوانست شرایط تأمین خود را" ادامه دهد ، "ارباب حلقه ها" خود را كه با كمك Leyou چین ساخته شده ، كنسرو كرده است توسعه. با این حال ، منابع ادعا می کنند که خرید اخیر Tencent به Leyou منجر به اختلافاتی در قرارداد شد که در نهایت باعث کشته شدن این پروژه شد. Breakaway در سال 2018 پس از عدم پیشرفت لغو شد ، و پس از بازخورد ضعیف در هنگام آزمایش کاهش یافت. MMO دیگر با تاخیرهای متعددی روبرو شده است و انتظار نمی رود تا پایان ماه آگوست راه اندازی شود. در حالی که آمازون همچنان به تلاش های Game Studios خود متعهد است – مدیرعامل جدید آن را دارد – اما مشخصاً به سرعت نتیجه ای ارائه نداده اند. از دست رفته ، نگران نباشید – هنوز مجموعه تلویزیونی Prime Prime آمازون در ورودی است. .

– مات اسمیت

این حادثه س questionsالاتی را در مورد ادعاهای خلبان اتوماتیک تسلا ایجاد می كند.

 صبح بعد از

Engadget

دو مرد در اثر برخورد مدل S 2019 با درخت در شمال كشته شدند هوستون ، هیچ کس در صندلی راننده نیست. افسر پلیس مارک هرمان به رسانه ها گفت یکی در صندلی مسافر جلو بود ، در حالی که دیگری در عقب بود.

اگر مدل S بدون سرنشین بود ، ممکن بود سرنشینان از خلبان اتوماتیک ، خودران کامل (FSD) یا هر دو سو mis تفاهم کرده باشند . این نگرانی وجود دارد که برخی از مشتریان این فناوری را بیش از حد ارزیابی می کنند ، با این فرض که می توانند دستان خود را از روی فرمان بردارند یا حتی به طور کامل صندلی راننده را ترک کنند. با این حال ، حتی FSD بتا نیز استقلال کاملی را ارائه نمی دهد و شما باید آماده باشید تا هر لحظه کنترل خود را در دست بگیرید – اگر ماشین را برای مدت زمان طولانی تنها بگذارید ، ماشین از شما می خواهد چرخ را بگیرید.

باتری های لیتیوم EV مانند مدل S نیز نوع دیگری از آتش را برای مقابله با آن ارائه می دهند. برای اطفای حریق مدل S ظاهراً حدود چهار ساعت به اولین پاسخ دهندگان زمان نیاز بود و تیم حتی برای کمک به تسلا تماس گرفت. ادامه مطالعه.

EV پیش تولید در میان اولین ساخته شده بر روی سیستم عامل PPE جدید است.

 صبح بعد از

آئودی

در نمایشگاه خودرو شانگهای 2021 ، که این هفته آغاز می شود ، آئودی به A6 e-tron جدید خود ، یک سدان لوکس با استخوان EV نگاه می کند. طبق این شرکت ، A6 EV می تواند دامنه رانندگی تا 700 کیلومتر (434 مایل) را ارائه دهد و در کمتر از چهار ثانیه از حالت سکون به 100KMPH (62MPH) برسد. اما در حال حاضر ، هیچ قیمتی یا پنجره های پرتاب اعلام نشده است. ادامه مطالعه به اتهام نقض حق چاپ با ساخت و فروش هک. نیروی انتظامی پیش از این Bowser را در پاییز دستگیر کرده بود ، اما این شرکت امیدوار بود که این دادخواست رهبر را به دلیل نقض حق چاپ و دو مورد قاچاق مجازات کند.

"توزیع ابزارهای هک SX Core ، SX Lite و SX Pro برای استفاده با نینتندو سوییچ. در حالی که برخی از منتقدین اظهار داشتند که bootlegs برای حفظ بازی ها مفید است ، تیم Xecuter مجموعه SX را برای سود خود فروخته است ، که احتمالاً این دفاع را در دادگاه خراب می کند. ادامه مطالعه.

کاربران برای اینترنت 25 مگابیت در ثانیه 15 دلار و برای باند پهن بیش از 200 مگابیت بر ثانیه 20 دلار پرداخت خواهند كرد.

اندرو كومو فرماندار نیویورك لایحه ای را امضا كرده است كه ارائه دهندگان خدمات اینترنت را ملزم می كند. پهنای باند ماهانه 15 دلار برای کاربران کم درآمد ، در ایالتی که متوسط ​​صورتحساب ماهیانه آن 50 دلار است. ارائه دهندگان خدمات در صورت بیشتر بودن باید حداقل سرعت بارگیری 25 مگابیت بر ثانیه یا سرعت اینترنت کم درآمد فعلی خود را ارائه دهند. ادامه مطالعه.

اما صبر کنید ، موارد دیگری وجود دارد …

]

تمام محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شركت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول