آئودی پیش از Auto Shanghai 2021 از کانسپت A6 e-tron خود رونمایی می کند


طبیعت در حال بهبود است. امیدهای شناگر برای آینده ای بدون COVID در هفته جاری جلا گرفت زیرا سپاه روزنامه نگاران اتومبیل از قرنطینه های همه گیر خود خارج شدند و بلافاصله خود را در محدوده دنج سالانه قرار دادند . در این نمایشگاه ، آئودی با زرق و برق خاص خود نگاهی به آنچه در اولین نسخه رسمی وسیله نقلیه مفهومی A6 e-tron رخ می دهد ، انجام داد.

آئودی با بازار سدان های لوکس غریبه نیست – در واقع آنها یکی از بهترین های این شرکت بوده اند فروش قطعاتی که به آئودی 100 های اواخر دهه 60 بازمی گردند. این اولین تلاش آئودی برای برق رسانی به خود مدل A6 نیست ، با A6 هیبریدی که در سال 2011 و نسخه PHEV 2019 آن منتشر شد. با این حال ، این کانسپت اولین وسیله نقلیه ای است که دارای نشان A6 است و کاملاً برقی است.

 Audi A6 e-tron concept

آئودی

مفهوم اسپرت بک A6 ممکن است ظاهراً تصور کند تهاجمی نسبت به RS باشد. سبک بدنه e-tron GT اما این دو خودرو بر روی سیستم عامل های کاملاً متفاوتی ساخته شده اند که e-tron GT با استفاده از همان سیستم J1 با پورشه تایکان و کانسپت A6 در ساخت PPE جدید آئودی ("Premium Platform Electric") ساخته شده است. از سوی دیگر ، این کانسپت جدید اشتراک کمی با A6 هایی دارد که فراتر از ابعاد خارجی آن قبل از آن ظاهر شدند. برای یک چیز ، ضریب کشیدن مضحک و ناچیزی فقط 0.22 دارد ، که بهتر از Taycan است اما . برای دیگری ، این رینگ دارای عظیم رینگ های 22 اینچی است که به سادگی دوبله های موجود در e-tron GT را کوتوله می کند.

 Audi A6 e-tron concept

آئودی

آئودی مطمئناً چیزی را از لیست علاقه مندی های خود برجای نگذاشته است برای مفهوم A6 e-tron. طبق گفته این شرکت ، A6 EV های آینده می توانند 350 کیلووات نیرو از موتورهای دوگانه خود داشته باشند ، دامنه رانندگی از طریق بسته های باتری 100 کیلووات ساعت تا 700 کیلومتر (450 مایل) و از حالت سکون در کمتر از 100 کیلومتر در ساعت (62MPH) است. چهار ثانیه مانند e-Tron GT ، مفهوم A6 از معماری الکتریکی 800 ولت استفاده می کند که باید حداکثر 270 کیلووات جریان شارژ را تحویل دهد – در مقایسه با 125 کیلوواتی که Q4 می تواند تحمل کند – که برای پرش از ظرفیت 5 به 80 درصد در 25 دقیقه کافی است . 10 دقیقه آب خوردن کافی است تا 300 کیلومتر برد دیگر بارگیری کنید. مطمئناً این ارقام چشمگیر هستند اما هیچ تضمینی وجود ندارد که آنچه در این مفاهیم مشاهده می کنیم باعث تولید آن شود.

 آئودی A6 e-tron کانسپت

آئودی

همانند Q4 EV آینده ، A6 نیز مجهز به چراغهای جلو ماتریس دیجیتال و فناوری OLED دیجیتال قابل تنظیم هستند. از آنجا که این مستقیماً تولید نمی شود ، آئودی ترجیح داد چند ویژگی طراحی جسورانه دیگر را شامل شود. به عنوان مثال ، بر اساس اعلامیه مطبوعاتی شرکت ، طرفین خودرو دارای پروژکتورهای LED جاسازی شده هستند ، "زمین را در زیر آنها به مرحله ای باز می کنند که درها باز شود" ، یا حداقل اجازه دهید دوچرخه سواران عبوری بدانند که شما قصد دارید در را باز کنید و از ماشین خود بیرون بروید. چهار پروژکتور دیگر در گوشه های خودرو تعبیه شده اند تا زمین را با نشانگرهای سیگنال چرخشی رنگ آمیزی کنند. و اگر این کافی نبود ، چراغ های جلوی کانسپت – اگر به یک سطح عمودی صاف هدایت شوند – تصاویر را از صفحه نمایش سرگرمی و سرگرمی کابین ارائه می دهند. راننده و سرنشین "هر کدام از مناظر مجازی بازی خود را با فرمت XXL روی دیوار مشاهده می کنند – و همه اینها از طریق چراغ های LED Digital Matrix" ، به ازای هر آئودی.

هنوز هیچ صحبتی درباره زمان ممکن شدن یک اسپورت بک کاملاً الکتریکی A6 وجود ندارد

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول