نینتندو از Bowser به دلیل نقض حق نسخه برداری با هک های Switch شکایت کرد


نینتندو خصومت خود را نسبت به Bowsers (هرچند نه همه Bowsers ) یک قدم جلوتر می برد. Polygon مطلع شده است كه نینتندو از گری بووزر ، رهبر گروه هكر Switch Team Xecuter ، به اتهام نقض حق چاپ با ساخت و فروش هك ، شکایت كرد. نیروی انتظامی پیش از این Bowser را در پاییز دستگیر كرده بود ، اما این شركت امیدوار بود كه این دادخواست رهبر را به دلیل نقض حق نسخه برداری و دو مورد قاچاق مجازات كند.

بیشتر پرونده های قضایی مربوط به اجرای Bowser است. یک "حلقه دزدان دریایی بین المللی" و توزیع ابزار هک سوئیچ گرا SX Core ، SX Lite و SX Pro. در حالی که برخی از منتقدان اظهار داشتند که bootlegs برای حفظ بازی ها مفید است ، Team Xecuter اقدام به فروش مجموعه SX برای سودآوری کرده است – چیزی که به شانس آن آسیب می رساند.

در صورت موفقیت ، نینتندو عملیات Bowser را تعطیل می کند و برای هر قاچاق 2500 دلار خسارت می گیرد. دستگاه ، به اضافه 150،000 دلار در هر مورد نقض حق نسخه برداری. به راحتی می توان گفت که مجازات های مالی تیم Xecuter را حتی اگر در تجارت باقی بماند ناتوان می کند.

این دادخواست تاریخچه نینتندو در مورد شکستن در مورد هک ها و سایر ابزارهایی را که می تواند دزدی دریایی را ایجاد کند منعکس می کند. کاملاً تعجب آور نیست که این شرکت بسیار تهاجمی باشد ، مواظب باشید. نینتندو حتی بیشتر از رقبایی مانند مایکروسافت و سونی به فروش نرم افزار وابسته است ، زیرا موفقیت در فروش آن اغلب به جدیدترین بازی های فرنچایزی مانند Mario یا Zelda گره خورده است. هرچقدر دزدی دریایی واقعاً به خط اصلی نینتندو آسیب برساند ، پرونده های قضایی از این قبیل موضع آن را روشن می کنند و ممکن است باعث دلسردی بوت بازرها شود.

همه محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول