"Roblox" برای کمک به محدود کردن دسترسی به مطالب جنسی ، از رتبه بندی محتوا استفاده خواهد کرد


سازندگان Roblox اقدامات دیگری انجام می دهند تا مواد جنسی را از چشم و گوش بازیکنان جوان دور نگه دارند. اعتماد و ایمنی شرکت Roblox ، ریمی مالان به وال استریت ژورنال گفت که این شرکت در حال توسعه رتبه بندی محتوا برای Roblox است تا به والدین کمک کند بازی هایی را که بچه ها می توانند در سیستم عامل بازی کنند محدود کنند. این به شما امکان کنترل بیشتری نسبت به روش فعلی را می دهد ، زیرا این شرکت محدود کردن بچه ها به بازی های سرپرستی که متناسب با سن آنها است را در نظر می گیرد.

مالان نگفت چه زمانی می توانید انتظار داشته باشید که سیستم رتبه بندی ظاهر شود ، اما اضافه کرد که کنترل والدین یافتن و استفاده از آن آسان تر خواهد بود.

تلاش این تصدیق است که محتوای جنسی در Roblox حضور قابل توجهی دارد و خطرناک تر از دیدن یک عمل گرافیکی یا شنیدن مکالمات نژادی است. در حالی که بسیاری از شرکت کنندگان در بازی های با مضمون رابطه جنسی به راحتی به دنبال یک خروجی هستند ، این احتمال وجود دارد که به بازیکنان فریبنده یا مخرب دیگری برخورد کنید. رتبه بندی می تواند به والدین کمک کند تا زمانی که بچه ها آماده نشوند ، دسترسی به محتوای خاص را محدود کنند.

همچنین تلاش این است که کنترل والدین فقط در صورت قابل مشاهده بودن و قدرتمند بودن قابل استفاده باشد. بالاخره بزرگسالان از ابزاری که از آن بی اطلاع هستند استفاده نمی کنند. و این به ویژه برای Roblox ، جایی که بیش از نیمی از کاربران روزانه زیر 13 سال هستند ، مهم است.

تمام محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول