NFT ادوارد اسنودن در حراجی خیریه به قیمت 5.5 میلیون دلار فروخته شد


ادوارد اسنودن NFT به قیمت معادل 2224 اتریوم یا حدود 5.5 میلیون دلار در حراجی كه یك روز به طول انجامید فروخته است. با عنوان آزاد بمانید ، این اثر هنری دیجیتال با استفاده از صفحات حکم دادگاه برجسته ای که فعالیت های نظارتی گسترده آژانس امنیت ملی را مغایر قانون دانسته است ، بر اساس عکس گرفته شده ، تصویری از چهره افشاگر تشکیل می دهد توسط پلاتون. این کار با استفاده از نرم افزار منبع باز ساخته شده و مانند سایر NFT ها امضا و تأیید شده است.

نتیجه حراج Stay Free بسیار بیشتر از مبلغ قبلاً ظالمانه پول (2.9 میلیون دلار) جک دورسی برای NFT از اولین خود است. توییت ماه گذشته. اسنودن نیز مانند دورسی درآمد حراج را به جیب نخواهد زد: پول به بنیاد آزادی مطبوعات ، سازمان غیرانتفاعی محل خدمت وی ​​به عنوان رئیس جمهور می رود.

NFT ها یا نشانه های غیرقابل سرگرمی معمولاً قطعاتی از عکس ها ، فیلم ها و سایر اشیا digital دیجیتال هستند که توسط سازنده امضا و تأیید شده اند. وقتی کسی NFT را خریداری می کند ، مالکیت کد منحصر به فردی را که در بلاک چین ذخیره شده است ، بدست می آورد. همانطور که در توضیحات عمیق درباره آنچه NFT ها هستند نوشتیم ، "[Y] شما می توانید یک پرونده را هزار بار کپی کنید و همه آنها یکسان می شوند ، اما فقط پرونده ای که به NFT گره خورده است." معامله واقعی است. "

در حالی که NFT ها می توانند به هنرمندان و خالقان کمک کنند ، تعداد بیشتری از مردم نگرانی در مورد تأثیرات محیطی خود را شروع کرده اند. وقتی یک هنرمند کار خود را روی یک بلاکچین "ضرب و شتم" می کند تا بتواند NFT بسازد ، فرایندی را شروع می کند که از انرژی و انرژی محاسباتی زیادی استفاده می کند. آزادی مطبوعات متعهد می شود که جبران کننده های کربن معادل جای NFT اسنودن را خریداری کند و "مشخصات آن را به زودی به اشتراک می گذارد."

تمام محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت اصلی ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول