iRobot's Roomba i7 + با پایه تمیز 200 دلار در Wellbots تخفیف دارد


کلیه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت مادر ما ، انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این لینک ها چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته به دست آوریم.

اگر در جستجوی خلا rob ربات هستید که می تواند کمی بیشتر از حداقل کار کند ، دستگاه های iRobot's Roomba i7 + و i9 + مناسب هستند صورتحساب اما مکنده های خاکی نیمه مستقل و دارای پایه های تمیز ، کاملاً قابل درک هستند که در گران قیمت هستند. اما Wellbots در حال حاضر فروش دارد که هنگام استفاده از کد 200ENGADGET هنگام پرداخت ، i7 + را به 599 دلار و i9 + را به 899 دلار کاهش دهد. بله ، اینها هنوز هم قیمت بالایی برای جاروبرقی ربات ها هستند ، اما همان تخفیف هایی هستند که ما در جمعه سیاه سال گذشته شاهد بودیم – و از آن زمان تاکنون چنین کمتری مشاهده نکرده ایم.

خرید Roomba i7 + در Wellbots – 599 دلار Roomba i9 + را در Wellbots بخرید – 899 دلار

ما Roomba i7 + را هنگام اولین بار بررسی کردیم و به آن امتیاز 87 را دادیم. بزرگترین مزیتی که نسبت به سایر روبو وکها دارد ، پایه تمیز آن است که اساساً یک اتصال بر روی حوض دستگاه است که خلا پس از هر کار تمیز کردن ، بقایای خود را در آن می ریزد. این بدان معناست که شما مجبور نیستید هر بار که دستگاه را استفاده می کنید سطل آشغال را خالی کنید – فقط باید هر 30 کار را یک بار پایه تمیز کنید. تنها نکته منفی در این راه اندازی کیف های اختصاصی پایه است که باید به لیست خرید خود اضافه کنید.

علاوه بر این ، i7 + به خوبی نظافت کف های سخت و موکت را انجام می دهد. Devindra Hardawar دریافت که ساکتتر از جاروبرقی های دیگر ربات است و می تواند به راحتی از سیم ها و کابل هایی که بر روی زمین قرار داشتند جدا شود. همچنین از فناوری نگاشت هوشمند برخوردار است بنابراین می تواند اتاق های خانه شما را ردیابی کند و می توانید آن را از طریق برنامه همراه همراه یا با دستورات صوتی Alexa و Google Assistant کنترل کنید.

Roomba i9 + دارای بیشترین ویژگی های مشابه است i7 + و همچنین دارای پایه تمیز است. اما بزرگترین تفاوت ها در طراحی و قدرت مکش وجود دارد: i9 + دارای طراحی گوشه ای تر است که به شما اجازه می دهد تا به مناطق صعب العبور خانه خود بهتر بروید و دارای فناوری Power Boost است که باید به تمیز کردن فرش حتی کمک کند. با جزئیات بیشتر.

برای آخرین معاملات فناوری و مشاوره خرید ، EngadgetDeals را در توییتر دنبال کنید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول