مد تحسین شده "Skyrim" 'The Forgotten City' این تابستان به کنسول ها و رایانه های شخصی عرضه می شود


The Forgotten City مد Skyrim است که در سال 2015 به بازار عرضه شد و به سرعت جایزه های زیادی را برای داستان رمز و راز جذاب خود از جمله پیروزی از انجمن نویسندگان استرالیا دریافت کرد. نسخه مستقل و به روز شده The Forgotten City در تابستان امسال به پلی استیشن 4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X و S ، Switch و رایانه های شخصی راه پیدا می کند ، ناشر Villagers عزیز و توسعه دهنده Modern Storyteller این هفته اعلام کرد. [19659003] در این بازی ، بازیکنان خود را در یک حلقه زمانی گیر می اندازند که در یک شهر باستانی پنهان شده در زیر امپراتوری روم قرار دارد. 26 نفر از ساکنان آن تحت یک قانون سخت و کشنده زندگی می کنند: اگر کسی از آنها قانون طلایی مرموز را نقض کند ، همه می میرند. بازیکنان به عنوان فردی از دوران مدرن ، از سفر در زمان و بازجویی برای تغییر روند وقایع و حل معمای قانون طلایی استفاده می کنند. این غیرخطی است ، با چند پایان ، صداگذاری و نمره ارکسترال اصلی.

طبق گفته سازنده ، نسخه اصلی The Forgotten City به طور کامل شش تا هشت ساعت طول می کشد.

"مدرن داستان" می نویسد: "در حالی که همه عناصری را که بازیکنان می شناسند و دوست دارند حفظ می کند ، اما انتشار کامل آن جنبه های مختلف را تراز می کند و شگفتی های زیادی را به آن اضافه می کند." "در خیابان های یک شهر کاملاً جدید قدم بزنید. شخصیت های از پیش تصور شده را بشناسید. در محتوا و ادیان اصلی غرق شوید و از پیچ و تاب های تازه لذت ببرید. با مکانیک های جدید گیم پلی ، معما های جدید چالش برانگیز را حل کنید و از یک ارکسترال نوازندگی و صداپیشگی حرفه ای لذت ببرید. The Forgotten City داستانی است که ما همیشه می خواستیم تعریف کنیم ، تا دوباره و دوباره لذت ببرید. "

تمام محصولات پیشنهادی Engadget توسط تیم تحریریه ما ، مستقل از شرکت اصلی ما انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول