Livestorm گزینه بزرگنمایی است که شما نمی دانید به آن نیاز دارید


این محتوا توسط حامی مالی ما امکان پذیر شده است.

سال گذشته ، کنفرانس ویدئویی در محل کار را به یک امر عادی تبدیل کرده است و هیچ دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم لزوماً پس از بازگشت امور به دفتر برمی گردیم. به حالت عادی برگرد واضح است که بسیاری از مشاغل – به خصوص کارهای یقه سفید – را می توان از راه دور به همان میزان موثر انجام داد ، و بسیاری از افراد خواستار حق ماندن در مکان خود هستند. به عبارت دیگر: مهم نیست که شما درباره جلسات بزرگنمایی چه احساسی دارید ، آنها بخش بزرگی از زندگی حرفه ای شما خواهند بود.

یا اینها هستند؟ بزرگنمایی محبوب ترین ابزار کنفرانس ویدیویی است اما از تنها مورد دور است و Livestorm یک گزینه برجسته است که کارهای بیشتری نسبت به آنچه شما احتمالاً تصور می کنید این نوع فناوری انجام می دهد ، انجام می دهد.

مزایای Livestorm چیست؟ یک چیز ، هیچ بارگیری لازم نیست – این کار مستقیماً از مرورگر در همه دستگاه ها ، از جمله تلفن همراه انجام می شود. این امر باعث کاهش به موقع و اتلاف وقت در به روزرسانی نرم افزار می شود و همگام سازی و شروع کار واقعی را برای افراد از هر مکان مختلف بسیار آسان می کند. حتی بهتر ، با بسیاری از سیستم عامل های موجود که در حال حاضر مانند Salesforce ، Slack و HubSpot استفاده می کنید ، ادغام می شود. نیازی نیست جایی برای Livestorm ایجاد کنید. به احتمال زیاد ، با جریان کار فعلی شما مطابقت دارد.

گرچه در ابتدا به عنوان نرم افزار وبینار ایجاد شده بود ، Livestorm بسیار بیشتر از آن شده است و بسیاری از ویژگی های جدیدتر آن مسلماً قوی تر و بیشتر هستند مفید از هدف اولیه آن است. Livestorm به لطف رابط کاربری زیبا و ساده آن برای جلسات داخلی و خارجی ایده آل است که به شما امکان می دهد افراد جدید را به همان راحتی که می توانید ظاهر خود را شخصی سازی کنید وارد برنامه کنید. آیا می خواهید از همه جلسات خود با نام تجاری خاص پروژه یا کسب و کار خود اطمینان حاصل کنید؟ مشکلی نیست: شما می توانید صفحات ثبت نام خود را ایجاد کنید و ایمیل ها را با یک بستر شخصی سازی کنید که به شما امکان می دهد به راحتی هم تیمی های خود را مستقیماً به روند طراحی دعوت کنید. بعلاوه ، صفحات ثبت نام را می سازد و یادآوری ها را به طور خودکار ارسال می کند. ساده ترین راه برای شما برای فهمیدن اینکه Livestorm برای شما مناسب است یا خیر ، این است که آن را به رایگان امتحان کنید .

قیمتها ممکن است تغییر کنند.

Engadget در حال همکاری با StackSocial است تا جدیدترین هدفون ، اسباب بازی ، اسباب بازی های فنی و آموزشها را به شما پیشنهاد دهد. این پست به معنای تایید تحریریه نیست و ما بخشی از کل فروش را بدست می آوریم. اگر در مورد محصولاتی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی س questionsالی دارید ، لطفاً با پشتیبانی StackSocial در اینجا تماس بگیرید.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول